• Informacje na temat:

  pako

Artykuły na temat: pako
 • Gwiazdy w wiosce Pako Sarra

  W teledysku do utworu "In My Village" senegalskiego wokalisty Pako Sarra wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska, Piotr Adamczyk, Arek Jakubik, K.A.S.A. i Olivier Janiak.

 • PAKA na żywo w LIVE.INTERIA.TV!

  Po raz pierwszy w swojej historii Przegląd Kabaretów - PAKA będzie transmitowany na żywo w telewizji internetowej LIVE.INTERIA.TV . W tym roku odbywa się już 23. edycja festiwalu.

 • AfryKamera stawia na Senegal

  Znamy już film otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Filmów Afrykańskich AfryKamera 2013. 10 kwietnia w Kinie Luna pokazany zostanie premierowo pełnometrażowy dokument Edwarda Porembnego "Madame Tyson". Muzykę do filmu napisał Pako Sarr.

 • Otwarcie AfryKamery z niespodziankami

  Uroczyste otwarcie AfryKamery odbędzie się w tym roku 10 kwietnia w Kinie Luna. W programie premierowy pokaz dokumentu "Madame Tyson" Edwarda Porembnego z muzyką Pako Sarra, występ najlepszego bębniarza djembe i dundun - Gwinejczyka Gaspara Condo oraz pokaz walk zapaśników.

 • Francuska niespodzianka od Moniki Brodki

  W dniach 18-25 marca w Warszawie odbędzie się Francophonic Festival, czyli cykl koncertów, prezentujących muzykę krajów frankofońskich. Na festiwalu zagrają m.in. Monika Brodka, Senegalczyk Pako Sarr oraz francuska formacja Nouvelle Vague.

 • Ani Mru Mru w LIVE.INTERIA.TV!

  Tegoroczna 23 już edycja Przeglądu Kabaretów - PAKA po raz pierwszy w swojej historii będzie na żywo transmitowana w telewizji internetowej. Konkursowe skecze oraz wywiady z gwiazdami sceny kabaretowej dotrą do internautów za pośrednictwem telewizji LIVE.INTERIA.TV .

 • Łowcy.B: Tylko u nas na żywo!

  W krakowskiej Rotundzie trwa Przegląd Kabaretów PAKA, który transmitowany jest w live.interia.tv . Dzisiaj o godz. 15.00 gośćmi interaktywnego programu Transmisja będą: Zakleszcz, Góra, Basen, Zlew, Prymus, Maćkowy Potwór, czyli popularny kabaret Łowcy.B.

 • Czy skecze mogą być męczące?

  Dzisiaj w specjalnym wydaniu "Transmisji" o godzinie 17:15 gośćmi Pawła Budzińskiego będą chłopaki z Kabaretu Skeczów Męczących. Widzowie będą mogli im zadawać pytania na czacie. Skąd pomysły na najbardziej zwariowane skecze? Jakie są rokowania na przyszłość? Czy za rok zdobędą PAKĘ? Na te i inne pytania odpowiedzą Marcin, Karol, Jarek, Michał i Robert.

 • Maciej Stuhr: Z nadzieją patrzę w przyszłość

  Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Po tym, jak w ubiegłym roku zagrał główne role w filmach "Fuks" Macieja Dutkiewicza i "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki, coraz więcej się o nim mówi i pisze. Obecnie studiuje w krakowskiej PWST, ale ma już w kieszeni dyplom ukończenia psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miał autorski kabaret "Po żarcie", z którym zdobył kilka prestiżowych nagród m.in. I nagrodę na Przeglądzie Kabaretów PaKA w 1997...

 • "Dolina Bogów" w kinach od 21 sierpnia

  ...i pałacach południowej Polski. Kostiumy do filmu stworzyła Ewa Kochańska. Reżyser zaprosił do współpracy także znaną projektantkę Evę Minge oraz polskie marki - Pako Lorente i Kazar. Film jest...

Zdjęcia na temat: pako
Wideo na temat: pako
 • Co rzuca na kolana Artura Andrusa?

  Paka zmieniała się tak, jak zmieniała się Polska - powiedział INTERIA.TV Artur Andrus, artysta kabaretowy, konferansjer i poeta. Przy okazji wspomina początki Kabaretu Moralnego Niepokoju, kabaretu Mumio i Ireneusza Krosnego.

Dyskusje na temat: pako