• Informacje na temat:

  pako sar

Artykuły na temat: pako sar
 • A jednak! Kayah wychodzi za żonatego Pako

  Kayah (46 l.) i Pako Sarr (42 l.) znowu myślą o zalegalizowaniu swojego związku. Para, która wróciła do siebie w grudniu 2013 roku, chce już wkrótce wymienić się obrączkami.

 • Facet Kayah ma żonę i córkę

  Nieznane fakty z życia Pako Sarra (40 l.), nowego partnera Kayah (44 l.)...

 • Barwy szczęścia

  Hubert odkrywa, że Zbynio, Pako i Kuba przygotowują w tajemnicy materiał na nową płytę. Na zebraniu zespołu ogłasza, że odchodzi z "The Gites". Wiola umieszcza...

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ​Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial będzie takim hitem - mówią nam aktorzy.

 • Barwy szczęścia

  ...jej Ewę. Hubert chce wyprowadzić się od Pako i poszukać własnego mieszkania. Ada dochodzi do wniosku, że chłopak nie powinien teraz mieszkać sam, i mówi o tym Klarze. Dziewczyna proponuje Hubertowi, by(...) zeznania na policji, by dać chłopakowi alibi.

 • Barwy szczęścia

  Stefan podejrzewa, że Bartek ukradł matce pieniądze i wszystko przegrał. Tymczasem Waleria idzie do klubu fitness w poszukiwaniu syna. Zarzuca Sarze, że...

Wideo na temat: pako sar
 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.

 • Salvo. Ocalony

  Samotny, pozbawiony uczuć, bezwzględny trzydziestolatek Salvo (Saleh Bakri - "Czas, który pozostał", "Przyjeżdża orkiestra") należy do sycylijskiej mafii. W akcie zemsty zakrada się do domu innego mafiosa, który zorganizował na niego nieudany zamach. Przez przypadek spotyka tam jego siostrę Ritę - piękną, niewidomą dziewczynę, która mimowolnie jest świadkiem, jak Salvo zabija jej brata. Gdy ten, z niewiadomych dla siebie przyczyn, decyduje się ją porwać, w ich życiu zaczyna dziać się coś...

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.