• Informacje na temat:

  pako sarr senegalczyk

Artykuły na temat: pako sarr senegalczyk
 • Kayah drży o przyszłość swojego związku z Pako!

  Pako Sarr ma opinię osoby niezbyt stałej w uczuciach.  Z kolei piosenkarka do tej pory nie miała wielkiego szczęścia do mężczyzn, co sprawiło, że ciężko jej zaufać kolejnemu adoratorowi. Burzliwa przeszłość Sarra raczej nie ułatwia sprawy... "Kayah boi się, że zło, które wyrządziła - choćby tylko pośrednio i nie ze złej woli - wróci do niej i straci ukochanego.  Pako do dziś ma przez tamto...

 • Kayah wróci do byłego partnera?!

  Kayah (47 l.) i Pako Sarr (43 l.) byli parą przez długi czas. Jednak Senegalczyk i nie mógł powstrzymać się od całonocnych imprez oraz flirtowania z kobietami, przez co artystka zakończyła bliższą znajomość z mężczyzną. Czy teraz dostanie od niej drugą szansę?

 • Kayah zostawiła Pako?

  Od kilku miesięcy tabloidy donoszą o romansie Kayah z cztery lata młodszym Senegalczykiem, Pako Sarrem. Jeszcze do niedawna pisano, że na co dzień nie mogą się ze sobą rozstać, a ich związek kwitnie(...), którym według informacji tabloidu jest menedżer sportowy Filip Wiśniewski. Elegancka restauracja, dobre wino... Podobno było widać, że para świetnie bawi się w swoim towarzystwie. Czy to oznacza, że Sarr...

 • Piosenkarka przestraszona poważnymi deklaracjami ukochanego zdecydowała się rozstać z Senegalczykiem...

 • Kayah ma faceta

  Po rozwodzie z Rinke Rooyensem i rozstaniu z Sebastianem Karpielem-Bułecką Kayah (44 l.) długo żyła samotnie. Ostatnio u jej boku pojawił się tajemniczy Senegalczyk.

 • Francuska niespodzianka od Moniki Brodki

  W dniach 18-25 marca w Warszawie odbędzie się Francophonic Festival, czyli cykl koncertów, prezentujących muzykę krajów frankofońskich. Na festiwalu zagrają m.in. Monika Brodka, Senegalczyk Pako Sarr oraz francuska formacja Nouvelle Vague.

 • Otwarcie AfryKamery z niespodziankami

  Uroczyste otwarcie AfryKamery odbędzie się w tym roku 10 kwietnia w Kinie Luna. W programie premierowy pokaz dokumentu "Madame Tyson" Edwarda Porembnego z muzyką Pako Sarra, występ najlepszego bębniarza djembe i dundun - Gwinejczyka Gaspara Condo oraz pokaz walk zapaśników.

 • AfryKamera stawia na Senegal

  Znamy już film otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Filmów Afrykańskich AfryKamera 2013. 10 kwietnia w Kinie Luna pokazany zostanie premierowo pełnometrażowy dokument Edwarda Porembnego "Madame Tyson". Muzykę do filmu napisał Pako Sarr.