• Informacje na temat:

  pakosińska i jej dziecko

Artykuły na temat: pakosińska i jej dziecko
 • Pakosińska śpiewa dla... renifera

  .... W polskiej obsadzie dubbingowej "Renifer Niko ratuje brata" swój talent komiczny i... wokalny prezentują Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska i Stanisław Tym. Powracają też gwiazdy pierwszej części filmu...

 • Katarzyna Pakosińska: Zajmowanie się poczuciem humoru jest czymś najpoważniejszym na świecie

  ...​Gwiazda uważa, że sensem jej pracy jako artystki kabaretowej jest dawanie radości ludziom. Odczuwa satysfakcję, gdy może wnieść coś pozytywnego zwłaszcza w życie ludzi pokrzywdzonych przez los. Jednym z piękniejszych momentów w jej karierze był dzień, gdy okazało się, że po spotkaniu z nią dzieci chore na nowotwór poczuły się znacznie lepiej.

 • Pakosińska bierze na celownik Boberka

  W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli m.in. pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska i człowiek o stu głosach - Jarosław Boberek. Próbkę ich możliwości demonstruje wystrzałowy (i to dosłownie!) teaser filmu. Lulu (Katarzyna Pakosińska) od dziecka śni o karierze estradowej. Szansą na spełnienie marzeń jest kasyno...

 • Śpiewająca pomoc dzieciom

  ..., Volver, Łukasza Zagrobelnego oraz Mroza. Koncert poprowadzi kabaretowy duet - Katarzyna Pakosińska (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Krzysztof Respondek (Kabaret Rak). A że oboje znani są...

 • Show Pakosińskiej i... dzieci

  ..., ponieważ ciężko nie odnieść wrażenia, że odkąd odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju trudno jej odnaleźć się w show-biznesie. Przez jeden sezon Pakosińska prowadziła w TVN Style talk-show pt(...) mamą. Maja ma już 10 lat. To właśnie dla niej Katarzyna Pakosińska postanowiła zrezygnować z kabaretu, który zabierał jej znaczną część życia. Ciągłe rozjazdy, próby... Potrzebowała odpocząć, poza tym...

 • Zagrają dla gruzińskich dzieci

  ...w całości przekazany na dom dziecka w Batumi. Koncert w reżyserii Marcina Cejrowskiego poprowadzą zakochani w Gruzji: Marcin Meller i Katarzyna Pakosińska.

 • Nowa pasja Pakosińskiej

  Podczas tegorocznego festiwalu Karuzela Cooltury, Katarzyna Pakosińska będzie opowiadać o podróżach i przemianie. Jak przyznała, tych w jej życiu ostatnio nie brakuje.

 • Lula czy Nora? Po prostu... Pakosia

  Nowe kabaretowe wcielenie, program, książka, dubbing w filmie "Mambo, Lula i piraci"... Jak Katarzyna Pakosińska godzi napięty grafik z codziennymi przyjemnościami?

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Mucha, Musiał i akcja "Pacyfa"

  Gwiazdy lubią pomagać, a kiedy w grę wchodzi pomoc dla potrzebujących dzieci, robią to jeszcze chętniej. Pod hasłem "Kup Pacyfę - wspieraj dzieci" Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Kisio, Aleksandra Mikołajczyk, Julia Pietrucha i Ian Dow, a także Maciej Musiał, wspierają akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.