• Informacje na temat:

  pakosińska odeszła

Artykuły na temat: pakosińska odeszła
 • Katarzyna Pakosińska uderzyła fana w twarz, bo ją... obmacywał!

  Katarzyna Pakosińska (44 l.) w jednym z ostatnich wywiadów przyznała się, że kiedyś uderzyła swojego fana w twarz!

 • Pakosińska w "Tańcu z gwiazdami"

  Najpierw odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju, później zagrała w serialu. Teraz przyszła kolej na udział w "Tańcu z gwiazdami". Katarzyna Pakosińska (39 l.) wystąpi w jesiennej edycji tanecznego show.

 • Magda Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

  Aktorka zastąpiła kilka lat temu Katarzynę Pakosińską, która w dość nieprzyjemnych okolicznościach odeszła z kabaretu. Wydawało się, że współpraca z Robertem Górskim układa się świetnie.  Magda i chłopaki spędzili razem ponad pięć lat, podczas których zjeździli chyba całą Polskę. Okazuje się jednak, że sukcesy i spore pieniądze nie były w stanie zatrzymać następczyni Pakosińskiej na dłużej...

 • Katarzyna Pakosińka: Babcia aktorki nie może nadziwić się, że daje sobie radę

  ..."Moja babcia głośno się śmieje, mama także" - opowiada Katarzyna Pakosińska, aktorka, artystka kabaretowa. Przyznaje, że gdy jej tata pierwszy raz usłyszał ten wybuch radości, bardzo poważnie zastanawiał się nad tym, czy się z wybranką ożenić. Dzięki pogodnemu usposobieniu babcia Irena cieszy się dobrym zdrowiem. Na kolejnych urodzinach już nie wypada śpiewać jej: "100 lat!", bo właśnie...

 • "Odeszła" z kabaretu. Co teraz?

  - To był wspaniały czas - wspomina Katarzyna Pakosińska piętnaście lat spędzonych w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Dlaczego koledzy nagle ogłosili jej odejście z zespołu? Jakie plany ma artystka?

 • Show Pakosińskiej i... dzieci

  W świąteczną sobotę zobaczymy ją jako prowadzącą show z udziałem dzieci. Program jest nowy, ponieważ castingi na małych bohaterów przeprowadzono w marcu. Jak spiszą się dzieciaki?

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.