• Informacje na temat:

  paktofonika

Artykuły na temat: paktofonika
 • Paktofonika: Oświadczenie wydawców

  DVD i kaseta wideo z pożegnalnym koncertem Paktofoniki miały się ukazać już w grudniu 2003 roku. Materiał został wydany z opóźnieniem, po uregulowaniu spornych kwestii prawnych. Wydawcy wydali w zawiązku z tą sprawą oświadczenie następującej treści: "Członkowie zespołu Paktofonika oświadczyli publicznie, że pismem z dnia 15 grudnia 2003r. odstąpili od umowy zawartej z Panami Krzysztofem...

 • Pożegnalny album Paktofoniki

  W pierwszej połowie tego roku do sklepów muzycznych trafi nowy - i jednocześnie ostatni - album hiphopowej formacji Paktofonika. Zespół odniósł spory sukces dzięki płycie "Kinematografia", jednak po tragicznej śmierci Piotra "Magika" Łuszcza, współzałożyciela zespołu, jego członkowie doszli do wniosku, iż nie ma sensu nadal pracować pod dotychczasową nazwą.

 • Paktofonika: Ostatni koncert

  ...: 1.Przebój roku 2002 2. Wykonawca/Grupa/Zespół roku 2002 3. Najlepsza płyta wydana w roku 2002 4. Debiut roku 2002 5. DJ roku 2002 6. Wyróżnienie specjalne, za całokształt działalności, otrzyma Paktofonika. Więcej szczegółów o imprezie, której jednym z patronów jest INTERIA.PL, znajdziesz tutaj. Paktofonika powstała w 1998 r., kiedy to Magik opuszcza słynny Kaliber 44 i proponuje Rahimowi (dawniej...

 • Pożegnalny koncert Paktofoniki

  Paktofonika już na zawsze zaznaczyła swoje miejsce na hiphopowej scenie. I dobrze się stało, że zespół, po tragicznej śmierci Magika, postanowił nie nagrywać pod tym szyldem żadnego materiału. Dla fanów zostanie zorganizowany w przyszłym roku pożegnalny koncert grupy. Impreza odbędzie się 21 marca 2003 r. w katowickim "Spodku".

 • Nowy album Paktofoniki

  Fani popularnej polskiej hiphopowej formacji Paktofonika wreszcie doczekali się długo zapowiadanego przez Rahima i Fokusa albumu "Archiwum Kinematografii". Znalazły się na nim archiwalne nagrania zespołu z lat 1998-2001. Płyta jest swoistym podsumowaniem i zamknięciem tego rozdziału w karierze raperów.

 • Ruszają zdjęcia do filmu o Paktofonice

  W Katowicach rozpoczyna się druga tura zdjęć do filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o legendarnym zespole hip-hopowym Paktofonika.

 • "Marcin Prokop obwieścił reaktywację Paktofoniki"

  Znany z zespołów Paktofonika czy Pokahontaz śląski raper Rahim nie zostawia suchej nitki na polskich dziennikarzach telewizyjnych.

 • Pożegnalny koncert Paktofoniki na DVD

  Marcowy koncert w katowickim "Spodku" był ostatnim w karierze zespołu Paktofonika. Grupa, po śmierci jednego z członków, postanowiła się rozwiązać.

 • Gdyby nie on, nie byłoby Paktofoniki

  Film "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida to historia członków legendarnej grupy hip-hopowej Paktofonika oraz ludzi, którzy towarzyszyli Magikowi, Fokusowi i Rahimowi w ich codziennym życiu i w drodze do osiągnięcia sukcesu. Wśród nich był także ich menadżer Gustaw, w którego postać wcielił się Arkadiusz Jakubik. - Bardzo ciężko robi się film o ludziach, którzy żyją - powiedział Arkadiusz...

 • To oni zagrają członków Paktofoniki

  ...- Rahim. Magik grał wcześniej w innym znanym zespole hiphopowym - Kaliber 44, zaś Rahim - w 3-X-Klan. Początkowo Paktofonika grała głównie na koncertach i próbowała nagrywać swoje utwory w chałupniczych...

Zdjęcia na temat: paktofonika
Dyskusje na temat: paktofonika
 • Re: Tede został policjantem!

  Dlatego Tede nie jest przezemnie szanowanym raperem... Pcha się do telewizji jak(...) Następnie ludzie, którzy nie sluchali wczśniej hip-hopu utożsamiają tę muzykę właśnie z Tede.. a nie mają pojęcia o geniuszach hip hopu (O.S.T.R, Eldo, czy może nawet kolepką czyli K44, Paktofonika). Ci wczesniej wymienieni tworzą prawdziwą muzykę i wyrażają siebie, są autentyczni... a nie to co jest "modne"