• Informacje na temat:

  pakulnis maria aktorka

Artykuły na temat: pakulnis maria aktorka
 • Maria Pakulnis długo nie mogła się z tym pogodzić

  Maria Pakulnis (63 l.) i jej mąż, Krzysztof Zaleski (†60 l.) przeżyli razem 27 lat. Choć w ich związku nie brakowało burz, zawsze wychodzili zwycięsko z kryzysów. Gdy wydawało się, że nic już nie zmąci ich rodzinnego szczęścia, wydarzył się dramat, który na zawsze przekreślił ich wspólną przyszłość.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Maria Pakulnis: Tajemnica jej młodzieńczej sylwetki

  Lata mijają, a ona wciąż może się pochwalić figurą nastolatki! Jaki sekret kryje Maria Pakulnis (62 l.)?

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Maria Pakulnis: Smaki miłości

  Kiedy Maria Pakulnis (60 l.) została wdową, jej syn wchodził w dorosłość. Aktorka skupiła się na jego wychowaniu i dopiero teraz dała sobie prawo do własnego szczęścia.

 • Maria Pakulnis: Być jak Danuta Szaflarska

  O jej przyjęciach i tym, jak świetnie gotuje krążą legendy. Teraz, gdy żyje samotnie, robi je rzadziej...

 • Maria Pakulnis: Miłość kwitnie!

  Aktorka żyła przeszłością, nie marzyła o wielkiej miłości. Uczucie przyszło, gdy najmniej się go spodziewała.

 • Maria Pakulnis: Wbrew przeciwnościom losu

  Życie jej nie oszczędzało. Czasami trudno było znaleźć radość życia. Udało się i dzisiaj jest szczęśliwa jak kiedyś.

 • Maria Pakulnis znów w żałobie. Ta śmierć to cios!

  Tegoroczna jesień to dla niej wyjątkowo trudny czas. W październiku minęło dziesięć lat od śmierci Krzysztofa Zaleskiego (†60 l.), ukochanego męża Marii Pakulnis (62 l.). Niedawno aktorka musiała zmierzyć się z jeszcze jedną, bardzo bolesną stratą – po długiej i ciężkiej chorobie odeszła jej mama. Mimo nawału zawodowych obowiązków, Pakulnis była przy niej do końca jej dni...

 • Maria Pakulnis: Romans w starym stylu

  Znakomita aktorka i niezwykle mądry człowiek. Teraz oglądamy ja w serialu "Nad rozlewiskiem...", gdzie jako barwna Ewa Stern ponownie zdobywa serce Piernackiego. To romans w starym stylu!

Zdjęcia na temat: pakulnis maria aktorka
Wideo na temat: pakulnis maria aktorka
 • Maria Pakulnis: Zawód aktora ma dziś dziwną rolę. Każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki – uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia aktorskiego, może zagrać w serialu i zdobyć popularność. Aktorka podkreśla(...) strasznie łatwo każdego człowieka wyuczyć danej kwestii, nauczyć go tzw. prawdziwości, to jest strasznie łatwe – mówi Maria Pakulnis agencji Newseria Lifestyle. Aktorka uważa, że we współczesnym świecie

 • Maria Pakulnis: "Nasze życie to nie tylko młodość"

  Maria Pakulnis o swojej roli w "Powiedz TAK!" i trudnościach zawodowych aktorek po 50. roku zycia

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 2. odcinka

  zamieszkuje u ciotki Zofii (Maria Pakulnis). W wyprowadzce z domu rodzinnego pomaga jej młoda macocha, Dorota (Ewa Bukowska), matka Natalii (Anna Karczmarczyk). Basia musi wziąć życie w swoje ręce. Zgadza(...)). Basia odnosi pierwszy sukces i jest dumna z pierwszych, samodzielnie zarobionych pieniędzy. Natomiast Zofia ma kłopoty finansowe. Niegdyś wielka aktorka - gwiazda kina, dziś pozostaje na utrzymaniu brata

Dyskusje na temat: pakulnis maria aktorka