• Informacje na temat:

  pakulnis maria galeria

Artykuły na temat: pakulnis maria galeria
 • Wraca po kilkuletniej nieobecności

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości". Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Spóźniony jubileusz Beaty Kawki

  ...... morderstwa doskonałego.   Ciekawostką jest, że rolę matki Dany zagra zaledwie 11 lat starsza od Beaty Kawki Maria Pakulnis, czyli Ewa Sztern z "Nad rozlewiskiem". Na scenie towarzyszyć im będzie(...) Pakulnis i Darię Widawską oglądać będzie można na scenie Bemowskiego Centrum Kultury w Warszawie.  

 • Wraca do "Pierwszej miłości"

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości" . Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • Jak się gra zakonnicę?

  Sprawdź, czy habit to wygodny kostium! Sekrety wcielania się w zakonnicę zdradza Maria Pakulnis, czyli serialowa Prudencja.

 • Spóźniony jubileusz Beaty Kawki

  Beata Kawka ("Galeria", "Barwy szczęścia", "Prosto w serce") świętowała w ubiegłym roku 20-lecie pracy artystycznej, ale dopiero teraz zdecydowała się uczcić ten jubileusz rolą w specjalnie dla niej napisanej sztuce "enVogue".

 • "Pierwsza miłość": Droga do szczęścia Marysi

  ...córki i... otworzyła się na nowe uczucie. Drugie podejście Wyjeżdżając do Berlina nie spodziewała się, że jeszcze przed szczęśliwym rozwiązaniem zdąży się zakochać. Znajomy Anety (Maria Pakulnis...

 • "Rozdroże Cafe": Kazik komentuje rzeczywistość

  Leszek Wosiewicz, autor filmu "Rozdroże Cafe" , okazał się najlepszym reżyserem festiwalu w Gdyni. Twórca otrzymał również wspólnie z Krzysztofem Raczyńskim nagrodę za najlepszy montaż. W rozmowie z INTERIA.PL Wosiewicz opowiedział o realizacji filmu i o współpracy z Kazikiem, który swoim piosenkami komentuje ekranowe wydarzenia.

 • "Pierwsza miłość": Diagnoza - paraliż!

  Nikt chyba tego nie przeczuwał! Intryga uknuta przez Wiktora (Andrzej Deskur) doprowadzi do tragedii, która może mieć dla Anety (Maria Pakulnis) koszmarne konsekwencje. Jak do tego dojdzie? Naga prawda W 1840. odcinku Aleks (Hubert Jarczak) wyzna Marysi (Aneta Zając), że od początku się z nią spotykał po to, żeby dotrzeć do Pałkowskiej. Doda, że Wiktor wcale nie jest kolekcjonerem dzieł...

 • Zdrada, rozwód i dwa śluby

  Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Piernacki (Wojciech Droszczyński). Ekipa serialu jest już w Ostródzie. - Mazury przywitały nas piękną pogodą, a właściciele i pracownicy Willi Port, w której mieszkamy...

Wideo na temat: pakulnis maria galeria
 • "Pierwsza miłość": "I tak długo wytrzymała"

  Aśka (Paulina Gałązka) czuje się niedoceniona przez swoją szefową i decyduje się przyjąć pracę w galerii Anety (Maria Pakulnis). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.