• Informacje na temat:

  pakulnis zdjęcia

Artykuły na temat: pakulnis zdjęcia
 • Maria Pakulnis: Smaki miłości

  Kiedy Maria Pakulnis (60 l.) została wdową, jej syn wchodził w dorosłość. Aktorka skupiła się na jego wychowaniu i dopiero teraz dała sobie prawo do własnego szczęścia.

 • Maria Pakulnis: Romans w starym stylu

  Znakomita aktorka i niezwykle mądry człowiek. Teraz oglądamy ja w serialu "Nad rozlewiskiem...", gdzie jako barwna Ewa Stern ponownie zdobywa serce Piernackiego. To romans w starym stylu!

 • Maria Pakulnis nie chce już być sama! W jej życiu ktoś się pojawił?!

  Swoje już w życiu Maria Pakulnis wycierpiała. Teraz chce tylko być szczęśliwa. Dotąd to uczucie dawały jej praca i spotkania z niezwykłym człowiekiem. Ale teraz to niemożliwe.

 • "Dolina Issy": Kresy Miłosza i Konwickiego

  12 listopada (poniedziałek) w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczysty pokaz zrekonstruowanego cyfrowo filmu Tadeusza Konwickiego "Dolina Issy". Gośćmi premiery będą jego twórcy, a wśród nich autor zdjęć Jerzy Łukaszewicz, kompozytor Zygmunt Konieczny oraz aktorzy Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska i Krzysztof Gosztyła.

 • ​Robert Janowski nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  W finałowych scenach ostatniego odcinka 4. serii "Życia nad rozlewiskiem" pojawi się w epizodycznej roli... Robert Janowski. Gospodarz najpopularniejszego w Polsce teleturnieju "Jaka to melodia?" zagra kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, który na Mostku Zakochanych udzielać będzie ślubu Ewie Sztern (Maria Pakulnis) i Henrykowi Piernackiemu (Wojciech Droszczyński).

 • "Pierwsza miłość" - nowe odcinki

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Pierwsza miłość". Scenarzyści zaplanowali dla widzów sto nowych epizodów. Premierowe odcinki na antenie Polsatu już od września.

 • "Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

  Nowe jury w "The Voice of Poland"? Nie, to plan nowego filmu ATM Grupy! W Warszawie kręcone są zdjęcia do filmu "Ostra", na podstawie scenariusza Piotra Jaska, Julii Kamińskiej i Wojciecha Nerkowskiego.

 • Joanna Brodzik: Siedem grzechów popkultury

  Joanna Brodzik, bohaterka serial u "Kasia i Tomek" , zakończyła zdjęcia do filmu "Siedem grzechów pop cooltury". W produkcji, której autorami są młodzi twórcy Adam Bortnowski i Doman Nowakowski, aktorka wystąpiła za darmo.

 • Romans w starym stylu

  Maria Pakulnis to znakomita aktorka i niezwykle mądry, ciepły człowiek. Teraz oglądamy ją w serialu "Nad rozlewiskiem...", gdzie jako barwna Ewa Stern ponownie zdobywa serce Piernackiego. To romans w starym stylu!

 • Polsko-izraelska "Wiosna 1941"

  W Lublinie dobiegają końca zdjęcia do polsko-izraelskiej produkcji o roboczym tytule "Wiosna 1941". Na fotelu reżysera zasiada Uri Barbash, izraelski twórca o polskich korzeniach, którego ojciec wyjechał z Polski do Palestyny przed 1939 rokiem.

Zdjęcia na temat: pakulnis zdjęcia
Wideo na temat: pakulnis zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...