• Informacje na temat:

  pakulska

Artykuły na temat: pakulska
 • Zaalarmowany Pakulski prowadzi śledztwo w sprawie porwania Merciera. W tym czasie Mercier odzyskuje przytomność w bagażniku auta stojącego w starej, zamkniętej...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Zakościelny się żeni?

  Czy to właśnie u boku pięknej francuskiej modelki Diany Tadjuideen-Pakulskiej 32-letni Maciek Zakościelny wreszcie się ustatkuje?

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Zakościelny nie przedstawił Diany swojej mamie

  Chociaż przez wiele miesięcy ukrywał swoją nową miłość przed światem, ostatnio Maciej Zakościelny (30 l.) wreszcie po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoją ukochaną Dianą Tadjuideen-Pakulską (24 l.).

 • Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Zdjęcia do kanadyjskiego filmu "Wiedźma wojny" zdobyły główną nagrodę - Złotą Żabę - zakończonego w sobotę 20. festiwalu Plus Camerimage. W Konkursie Filmów Polskich triumfował operator "Zabić drozda" (reż. Jan Jakub Kolski) - Michał Pakulski.

 • Zakościelny z dziewczyną w barze sushi

  Maciej Zakościelny (31 l.) nie widzi podobno świata poza swoją nową partnerką, modelką i projektantką Dianą Tadjuideen-Pakulską (25 l.), którą poznał w jednym z warszawskich klubów.

 • "100 lat Kinematografii Kolskiej"

  13 stycznia w Łodzi, odbędzie się uroczystość "100 lat w kinie, czyli filmowa historia rodziny Kolskich", będąca uhonorowaniem wielopokoleniowej tradycji filmowej, której początek dała projekcja w kinie Theatre Optique Parisien 13 stycznia 1907 roku na ul. Piotrkowskiej 15 w Łodzi.

 • "Pierwsza miłość": Koniec współpracy?

  Weksler będzie się ciągle wahała, czy podpisać umowę z Waryńskim, którą załatwił jej ojciec (Karol Strasburger). Z jednej strony uzna, że dzięki niej ma szansę na duże pieniądze, ale z drugiej nie będzie chciała zawieść Darii, która nie ma szans uczestniczyć w tym biznesie. Ostatecznie, ku niezadowoleniu Karola, postanowi odrzucić jego ofertę. W tym samym czasie Pakulska odkryje w telefonie...

 • Zakościelny na podbój Francji?

  Bezczynne siedzenie i czekanie na propozycje nie jest dla niego. Dlatego Maciej Zakościelny chce dać sobie szansę gdzie indziej.

Zdjęcia na temat: pakulska
Wideo na temat: pakulska
 • "Szpiedzy w Warszawie": Dorociński o Pakulskim

  Marcin Dorociński opowiada o roli Pakulskiego w serialu "Szpiedzy w Warszawie"

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Nowa pani patolog

  Poznajcie nową panią patolog Wydziału Kryminalnego, Julię Pakulską. Zobaczcie, co to za postać i z kim zaprzyjaźni się na komendzie… "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Odcinek 380.

  Trzyosobowa rodzina Kępków właśnie okazyjnie nabyła dom we Wrocławiu. Budynek wymaga remontu, ale Kępkowie i tak cieszą się, że znaleźli sobie miejsce do życia… do czasu kiedy ich syn dokonuje niepokojącego odkrycia. Na ścianie jednego z pomieszczeń jest ślad po dużej plamie krwi. Domostwo było niezamieszkane przez dziesięć lat. Sąsiedzi wspominają, że poprzedni właściciele, państwo Maciejakowie, opuścili je niemal z dnia na dzień i wyjechali za granicę. Wach i Walczak, którzy poprowadzą to...