• Informacje na temat:

  pakulska

Artykuły na temat: pakulska
 • Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Zdjęcia do kanadyjskiego filmu "Wiedźma wojny" zdobyły główną nagrodę - Złotą Żabę - zakończonego w sobotę 20. festiwalu Plus Camerimage. W Konkursie Filmów Polskich triumfował operator "Zabić drozda" (reż. Jan Jakub Kolski) - Michał Pakulski.

 • Zakościelny na podbój Francji?

  Diana Tadjuideen-Pakulska (25 l.). Aktor wyjechał od razu, gdy tylko zorientował się, że nie otrzymuje nowych propozycji. Wtajemniczeni zdradzają, że pan Maciej rozpoczął intensywny kurs języka...

 • "100 lat Kinematografii Kolskiej"

  13 stycznia w Łodzi, odbędzie się uroczystość "100 lat w kinie, czyli filmowa historia rodziny Kolskich", będąca uhonorowaniem wielopokoleniowej tradycji filmowej, której początek dała projekcja w kinie Theatre Optique Parisien 13 stycznia 1907 roku na ul. Piotrkowskiej 15 w Łodzi.

 • Krauze rozpoczyna zdjęcia do "Smoleńska"

  Zdjęcia do kinowego filmu fabularnego pt. "Smoleńsk", który wyreżyseruje Antoni Krauze, rozpoczną się w środę 10 kwietnia na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie - potwierdził producent obrazu Maciej Pawlicki.

 • Specjalny pokaz filmu "Smoleńsk" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbędzie się specjalny, pozakonkursowy pokaz filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego - poinformowali w poniedziałek organizatorzy Festiwalu Filmowego w Gdyni. Pokaz odbędzie się 21 września, trzeciego dnia Festiwalu.

 • Reżyser "Smoleńska": Nie zrobiłem filmu o zamachu!

  "Recenzje ze "Smoleńska" są już dawno gotowe" - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Antoni Krauze, reżyser filmu "Smoleńsk". "Ja nie zrobiłem filmu o zamachu!" - podkreśla.

 • "Zabić bobra" : Trzeba zabić tę miłość!

  "Zabić bobra" to histeryczna i niezgrabna opowieść o traumie i szaleństwie, w jakie popada żołnierz wracający do domu z afgańskiego frontu.

 • Zakościelny: Ta miłość nie przetrwała

  Podobno prawdziwa miłość nie zna granic. I pewnie dlatego związki na odległość przestały już dziwić. Spotkania kochanków na lotniskach, w weekendy albo jeszcze rzadziej...

 • "Smoleńsk": Przesunięcie daty premiery filmu

  "Smoleńsk" nie wejdzie do kin 15 kwietnia. Producent filmu wydał właśnie oświadczenie, w którym informuje, że zmuszony jest przesunąć datę premiery.

 • "Smoleńsk": Jest zwiastun

  Próba zmierzenia się z tym tematem jest nie tylko wielkim wyzwaniem, ale i obywatelskim obowiązkiem twórcy - podkreśla reżyser "Smoleńska" Antoni Krauze. Fabularny film trafi do kin w całej Polsce 15 kwietnia. Właśnie zaprezentowano jego zwiastun.

Zdjęcia na temat: pakulska
Wideo na temat: pakulska
 • "Szpiedzy w Warszawie": Dorociński o Pakulskim

  Marcin Dorociński opowiada o roli Pakulskiego w serialu "Szpiedzy w Warszawie"

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Nowa pani patolog

  Poznajcie nową panią patolog Wydziału Kryminalnego, Julię Pakulską. Zobaczcie, co to za postać i z kim zaprzyjaźni się na komendzie… "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Odcinek 380.

  Trzyosobowa rodzina Kępków właśnie okazyjnie nabyła dom we Wrocławiu. Budynek wymaga remontu, ale Kępkowie i tak cieszą się, że znaleźli sobie miejsce do życia… do czasu kiedy ich syn dokonuje niepokojącego odkrycia. Na ścianie jednego z pomieszczeń jest ślad po dużej plamie krwi. Domostwo było niezamieszkane przez dziesięć lat. Sąsiedzi wspominają, że poprzedni właściciele, państwo Maciejakowie, opuścili je niemal z dnia na dzień i wyjechali za granicę. Wach i Walczak, którzy poprowadzą to...