• Informacje na temat:

  pam grier

Artykuły na temat: pam grier
 • Czy boisz się "Słowa na L"?

  ...(Leisha Hailey), Kit Porter (Pam Grier), i Helena Peabody (Rachel Shelley). W piątym sezonie dowiadujemy sie o szokującej decyzji Shane, która chce zamieszkać z Paige, i konsekwencjach tej decyzji. Jenny...

 • Tarantino: Nie dla Jennifer Lopez

  Quentin Tarantino ("Wściekłe psy", "Pulp Fiction", "Jackie Brown") nie wyreżyseruje obrazu "Cleopatra Jones". Reżyser zrezygnował z projektu, ponieważ producenci, zamiast wybranej przez niego do wcielenia się w główną bohaterkę Pam Grier ("Jackie Brown"), zaproponowali kandydaturę Jennifer Lopez ( "Cela" ).

 • Gwiazda kina wrogiem Supermana

  W nadchodzących odcinkach "Tajemnic Smallville" pojawi się gościnnie popularna aktorka Pam Grier, znana (nie tylko) z filmu "Jackie Brown" Quentina Tarantino.

 • Zdejmują serial o lesbijkach

  "The L Word" popularny serial o lesbijkach ma być zdjęty z anteny po szóstym, niepełnym sezonie w 2009 roku.

 • Warren Beatty zagra u Tarantino

  Quentin Tarantino zaproponował udział w swoim najnowszym filmie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Warrenowi Beatty. Jak poinformowała amerykańska sieć Fox News, aktor ma zostać filmowym partnerem Umy Thurman. Tarantino już od trzech lat przygotowuje dramat poświęcony II wojnie światowej. Prace nad scenariuszem zostały zakończone, a reżyser powoli kompletuje obsadę.

 • Tom Hanks romansuje z Julią Roberts

  Tom Hanks i Julia Roberts będą mieli romans... Już w lipcu do kin wejdzie "Larry Crowne - uśmiech losu".

 • Zapracowana Halle Berry

  Halle Berry ( "Kod dostępu" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zajęta jest obecnie na planie dwudziestej opowieści o Jamesie Bondzie, filmie "Die Another Day", ale już myśli o kolejnych projektach. Piękna aktorka ma zamiar wyprodukować remake obrazu "Foxy Brown". Wystąpi również w filmie "Brown-Eyed Girl".

 • Anthrax na Marsie

  Amerykańska grupa Anthrax nagrała kilka utworów na ścieżkę dźwiękową nowego filmu Johna Carpentera, zatytułowanego "Ghosts Of Mars" ("Duchy Marsa"). Obecnie zespół komponuje materiał na nowy album, który ukaże się pod koniec roku, najprawdopodobniej nakładem niemieckiej wytwórni BMG.

 • Bruce Lee na plakacie Tofifest

  Międzynarodowy festiwal filmowy Tofifest ujawnił tegoroczny plakat. "Twarzą" festiwalu będzie w tym roku Bruce Lee - postać przełomowa dla historii kina gatunków. W tym roku obchodzimy 40-lecie jego śmierci i premiery głośnego "Wejścia smoka".

 • Startuje 10. Festiwal Filmowy Tofifest

  Prawie 150 filmów z całego świata zobaczą goście 10 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który w sobotę, 20 października, rozpocznie się w Toruniu. Główną nagrodę imprezy - Złotego Anioła za "niepokorność twórczą" - otrzyma w tym roku Krystyna Janda.