• Informacje na temat:

  pamela anderson 44 l.

Artykuły na temat: pamela anderson 44 l.
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ..." Agnieszki Kotulanki jest dramatyczna! Aktorka nie ma stałego źródła dochodu, szans na etat w teatrze, do tego żadnych oszczędności. Współczujemy! Pamela Anderson (46 l.) zdobyła się na bardzo odważne(...) to przed swoją rodziną. Jej rodzice dowiedzieli się o tym z gazet! Jennifer Aniston (44 l.) jest w 4. miesiącu ciąży! Takie informacje o aktorce podała jedna z amerykańskich gazet. Ponoć...

 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  ...1. C.J. (Pamela Anderson) Największa gwiazda "Słonecznego Patrolu". - Miałam dwóch synów, szalone małżeństwo (z muzykiem Tommym Lee zawarte 19 lutego 1995 r. po czterech dniach znajomości - przyp(...) krótkotrwałe zejście eksmałżonków w 2008 r.; w 2002 r. Pam wyznała, że eksmąż zaraził ją wirusowym zapaleniem wątroby typu C), Marcusem Schenkenber- ANDERSON giem (1998-2001 r.), Kidem Rockiem (2001-2003

 • Pobili się o Pamelę?

  Rapujący rockmen Kid Rock (36 l.) może trafić do więzienia za pobicie innej gwiazdy rocka, Tommy'ego Lee (44 l.) w trakcie ceremonii wręczenia nagród MTV VMA. Podobno poszło o Pamelę Anderson.

 • Pornoperkusista Tommy Lee

  "Seks z Tommy'm jest wspaniały" - taką laurkę wystawiła Tommy'emu Lee (44 l.), perkusiście rockowej grupy Motley Crue, jego nowa partnerka Stefani Morgan (19 l.). Nowa miłość byłego męża Pameli Anderson może się pochwalić sporą wiedzą w tej dziedzinie, bo jest gwiazdą filmów dla dorosłych.

 • Wesele Toma Cruise'a imprezą roku!

  Magazyn "In Touch", który specjalizuje się w przeprowadzeniu różnego rodzaju plebiscytów, tym razem postanowił podsumować tegoroczne imprezy weselne. Na pierwszym miejscu znalazł się Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman-Początek" ), którzy wyróżnieni zostali za swoją włoską uroczystość.