• Informacje na temat:

  pamela anderson jak miala 20 lat

Artykuły na temat: pamela anderson jak miala 20 lat
 • Pamela Anderson znów wyszła za mąż!

  Pamela Anderson po raz piąty raz w życiu stanęła na ślubnym kobiercu. Jej nowym mężem jest 74-letni producent filmowy Jon Peters.

 • Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż

  Pamela Anderson (52 l.) po raz piąty wyszła za mąż. Jej małżonkiem został producent filmowy Jon Peters (74 l.).

 • Kultowy serial "MacGyver" powraca!

  ...angielskie słowo to "macgyver" oznaczające naprawianie czegoś, ulepszanie. Sympatycznego pracownika tajnej fundacji Phoenix poznali także polscy widzowie i, podobnie jak Amerykanie, od razu polubili. Angus(...) przypomnieć sobie niezwykłe sposoby MacGyvera na wyjście z opresji, zapraszamy już od 5 marca w dni powszednie o godzinie 20:00 do CBS Action.

 • Alfabet "Melrose Place"

  ...99 gorących romansów, 21 zaręczyn (5 zerwanych), 20 małżeństw, 13 rozwodów, 7 ciąż (4 poronienia), 29 śmierci (4 sfingowane), porwanie i… wybuch bomby. Życie przy Melrose Place 4616 dostarczało wielu emocji!

 • Upadek Dody

  ...80 i 90, Michaela Jacksona i Davida Hasselhoffa? Obawiamy się, że tak. Spójrzcie zresztą na zdjęcie: czy Doda już teraz nie wygląda jak lekko zniszczona Pamela Anderson?(...) urlopy i chcą zabić czas, wychodząc w weekendowe popołudnie na rynek, by posłuchać jakiejkolwiek muzyki i napić się piwa. "Na jej koncerty nie przychodzą już tłumy fanów jak przed laty. Chociaż, żeby jej...

 • "Co dzień bałem się o życie Lindsay"

  Ochroniarz Lee Weaver, który pracował dla Lindsay Lohan (20 l.) przez dwa lata, zdradza szokujące szczegóły współpracy z aktorką. Mężczyzna, który pracuje w tej branży od wielu lat przyznaje, że żadna ze znanych mu osób nie prowadzi tak ekstremalnego życia.

 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #9

  Jakie seriale fabularne będą dostępne na platformie HBO GO w 2020 roku? Zobaczcie!

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...imprezie Televisy z... Ximeną Navarrete. Dramaty W maju w trakcie inauguracji fundacji Pamela Anderson wyznała: - Miałam 6 lat. Przez 4 lata byłam molestowana przez opiekunkę. W wieku 12 lat(...) Małaszyńskiego, oglądalność serialu nie spełniła oczekiwań stacji i ogłoszono koniec produkcji. Kiedy widzowie ledwie otrząsnęli się po tej wiadomości, Polskę obiegła informacja, że po 20 latach "Moda na sukces...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.