• Informacje na temat:

  pamela anderson na jachcie

Artykuły na temat: pamela anderson na jachcie
 • Pamela Anderson w ciąży?

  Raptem tydzień po ślubie z wokalistą Kid Rockiem (35 l.) gwiazda "Słonecznego patrolu" Pamela Anderson (38 l) dała do zrozumienia, że jest w ciąży. Aktorka i modelka zaprzeczyła także, jakoby ich ślub zawarty na łodzi u wybrzeży francuskiego kurortu St. Tropez był nieważny.

 • Pamela Anderson rozwodzi się!

  Raptem cztery miesiące przetrwało małżeństwo Pameli Anderson (38 l.) i wokalisty Kid Rocka (35 l.). Oświadczenie o rozwodzie gwiazda "Słonecznego patrolu" zamieściła w poniedziałek, 27 listopada, na swej stronie internetowej.

 • Pamela Anderson: Wakacje bez ślubu!

  Amerykańska aktorka Pamela Anderson (39 l. "Żyleta") uznała, że zbyt pochopnie podjęła decyzję o poślubieniu w lipcu podczas wakacji muzyka Kid Rocka (35 l.). Anderson jest właśnie w trakcie rozwodu. Gwiazda na swojej internetowej stronie apeluje do fanów, aby nie pobierali się na wakacjach.

 • Kid Rock i Pamela Anderson: Właściwy ślub

  W czwartek, 17 sierpnia, odbył się trzeci w ciągu trzech tygodni ślub Pameli Anderson (38 l.) i wokalisty Kid Rocka (35 l.). Tym razem do zaślubin doszło w stolicy amerykańskiego country Nashville w stanie Tennessee.

 • Wszystkie wcielenia Barona Cohena

  Przez jednych uwielbiany, ceniony za talent oraz poczucie humoru, przez innych uznawany za ledwie celebrytę, dyskredytowany za sztubackie i prostackie żarty. Za sprawą swoich ekranowych wcieleń: Aliego G, Borata i Bruno Sacha, Baron Cohen, gdziekolwiek się pojawi, wzbudza kontrowersje.

Dyskusje na temat: pamela anderson na jachcie