• Informacje na temat:

  pamela anderson na plaży

Artykuły na temat: pamela anderson na plaży
 • Pamela Anderson wciąż nosi kostium ze "Słonecznego patrolu"

  Pamela Anderson, jedna z największych gwiazd lat 90., wyznała niedawno, że nigdy nie rozstała się z czerwonym strojem kąpielowym, w którym grała w serialu "Słoneczny patrolu. Co więcej, od czasu do czasu go przymierza, bo ikoniczny kostium ciągle na nią pasuje.

 • Pamela Anderson na urodziny

  Mieszkający w Portugalii Brazylijczyk Lorenzo Carvalho zaprosił na swoje 22. urodziny Pamelę Anderson. Kanadyjska aktorska zgodziła się uświetnić zabawę za honorarium w wysokości 150 tys. euro.

 • Pamela Anderson pobiegnie w maratonie

  Moda na bieganie dopadła również kanadyjską gwiazdę "Słonecznego patrolu" Pamelę Anderson. Aktorka postanowiła stanąć na starcie jednego z najbardziej prestiżowych maratonów na świecie - w Nowym Jorku.

 • Selena Gomez seksowniejsza od Pameli Anderson?

  Pamiętacie legendarną czołówkę serialu "Słoneczny patrol"? Pamiętacie zachwyt tysięcy widzów na całym świecie nad słonecznymi historiami ratowników wodnych prosto z plaży? Pamiętacie te charakterystyczne, czerwone stroje kąpielowe - wygodne i efektowne? Czyżby znów były w modzie?

 • Kto zastąpi Pamelę?

  Twórca "Słonecznego patrolu" myśli o odświeżeniu formuły znanego serial u. Teraz szuka następczyni Pameli Anderson, która miałaby się pojawić jako piękna ratowniczka na plaży w ? Nowej Zelandii.

 • David Hasselhoff: Gra z własnym wizerunkiem

  ...- Kiedy zjawiłam się po raz pierwszy na planie "Słonecznego patrolu", bałam się, bo nie potrafiłam pływać. David podszedł do mnie i powiedział: Spokojnie, ja nie potrafię grać - żartowała Pamela Anderson podczas Roastu Davida Hasselhoffa, który został wyemitowany w sierpniu 2010 roku.

 • Jessica Simpson rusza na patrol

  ...serialu w roli ratowników na plaży występowały m.in. Pamela Anderson i Carmen Electra. Według producentów Jessica Simpson ma "wszelkie atuty", żeby po swojemu zagrać rolę odtwarzaną wcześniej przez Pamelę Anderson. Zobacz teledyski Jessiki Simpson na stronach INTERIA.PL.

 • Jessica Simpson rusza na patrol

  ...serialu w roli ratowników na plaży występowały m.in. Pamela Anderson i Carmen Electra. Według producentów Jessica Simpson ma "wszelkie atuty", żeby po swojemu zagrać rolę odtwarzaną wcześniej przez Pamelę Anderson. Zobacz teledyski Jessiki Simpson na stronach INTERIA.PL.

 • Mandaryna w słonecznym patrolu

  Zajęcia na plaży prowadzili wykwalifikowani ratownicy oraz moderatorzy, a obejmowały one m.in. naukę pływania dla najmłodszych. "Można też zobaczyć, jak udziela się pierwszej pomocy, jak powinny(...) WOPR przypominała Pamelę Anderson i z powodzeniem mogłaby ją zastąpić w "Słonecznym patrolu" - czytamy w "Super Expressie". Dodatkowo wokalistka zabrała swoje dzieci na przejażdżkę quadem, który na...

 • "Słoneczny patrol" w kinach!

  Kręcony przy plaży serial, ukazujący losy ratowników z Los Angeles, odświeżył nieco przyblakłą karierę Davida Hasselhoffa, a z Pameli Anderson stworzył ikonę stylu pin-up. Stał się ogólnoświatowym(...) serialu". W obsadzie filmu nie znajdzie się nikt z pierwotnej ekipy, chociaż mówi się o tym, że Hasselhoff i Anderson dostaną małe, gwiazdorskie epizody.

Zdjęcia na temat: pamela anderson na plaży