• Informacje na temat:

  pamela anderson tak obecnie

Artykuły na temat: pamela anderson tak obecnie
 • Maraton Pameli Anderson

  Słynna kanadyjska aktorka i modelka, 46-letnia Pamela Anderson popłakała się z radości, gdy otrzymywała na mecie w Central Parku medal za ukończenie 43. New York City Marathon. Gwiazda Hollywood podkreśliła, że jak się tylko chce, nie ma nierealnych celów.

 • Britney Spears jak Pamela Anderson?

  Po skandalach związanych z ujawnieniem seks nagrań tak znanych osób, jak Pamela Anderson, Paris Hilton czy w mniejszym stopniu Fred Durst z Limp Bizkit, bardzo prawdopodobne jest, że do tego grona dołączy Britney Spears. Materiał z igraszkami będącej w ciąży piosenkarki i jej męża Kevina Federline'a skradł bowiem jeden z pracowników gwiazdy, który obecnie szantażuje Britney. Złodziej oczywiście...

 • Pobili się o Pamelę?

  Rapujący rockmen Kid Rock (36 l.) może trafić do więzienia za pobicie innej gwiazdy rocka, Tommy'ego Lee (44 l.) w trakcie ceremonii wręczenia nagród MTV VMA. Podobno poszło o Pamelę Anderson.

 • David Hasselhoff: Gra z własnym wizerunkiem

  ...- Kiedy zjawiłam się po raz pierwszy na planie "Słonecznego patrolu", bałam się, bo nie potrafiłam pływać. David podszedł do mnie i powiedział: Spokojnie, ja nie potrafię grać - żartowała Pamela Anderson podczas Roastu Davida Hasselhoffa, który został wyemitowany w sierpniu 2010 roku.

 • Kid Rock, amerykański muzyk i wokalista, autor przeboju "American Bad Ass" i obecny partner życiowy Pameli Anderson, przyznał niedawno, że bardzo chciałby wyruszyć we wspólną trasę z Radio head. Co ciekawe, chce zrealizować ten zamiar, chociaż muzyka Brytyjczyków zupełnie do niego nie przemawia.

 • Kid Rock, amerykański muzyk i wokalista, który od niedawna związany jest z Pamelą Anderson, postanowił powiedzieć głośno co myśli o Tommym Lee, koledze po fachu i byłym mężu swej nowej miłości. Wykorzystując fakt, iż kończy obecnie pracę nad nowym albumem, zrobił to w jednej ze swych piosenek.

 • Tommy Lee podrywa

  Tommy Lee, perkusista słynnych amerykańskich podrywaczy z grupy Mötley Crüe, znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. Jest nim Cheryl Tweedy, wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud. Były mąż Pameli Anderson był tak zafascynowany młodą piosenkarką, że postanowił ją zaprosić na jedną ze słynnych, przynajmniej w latach 80., imprez zespołu. Zaproszenie zostało jednak odrzucone.

 • Ozzy Osbourne, legendarny wokalista angielski, współczuje swojemu koledze Tommy'emu Lee - byłemu perkusiście Motley Crue - trudnego położenia, w jakim znalazł się po rozstaniu z Pamelą Anderson. Co dziwniejsze, również Ozzy zamierza zmienić styl życia - uspokoić się. Wokalista poprosił także swoich fanów, aby zachowywali się spokojniej na koncertach.

 • Nowy album Methods Of Mayhem

  W trzecim tygodniu maja 2002 roku światło dzienne ujrzy drugi album amerykańskiej formacji Methods Of Mayhem. Zespół pracuje obecnie w studiu, a nad całym procesem twórczym w roli producenta czuwa Scott Humphrey, znany z dokonań Roba Zombiego i Motley Crue oraz debiutanckiego krążka nowej grupy Tommy'ego Lee.

 • Romanse Freda Dursta

  W życiu Dursta gościło tak wiele kobiet, że trudno określić, które z nich dla wokalisty znaczyły coś więcej, a które były tylko przelotnymi znajomościami. Niewątpliwie obecnie najważniejszą(...) się tylko do trzech kobiet. Z wokalistą umawiały się m.in.: Tara Reid , Nicole Narain , Pamela Anderson , Geri Halliwell , Paris Hilton oraz Kelly Princeton . Media łączyły również lidera Limp...