• Informacje na temat:

  pamela bem

Artykuły na temat: pamela bem
 • Ewa Bem wróci na scenę? Pierwszy wywiad po śmierci córki

  ..."W momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było" - mówi Ewa Bem w Radiu Jazz.FM. Niespełna trzy lata temu na nowotwór mózgu zmarła jej córka, dziennikarka TVN24 Pamela Bem-Niedziałek.

 • Nie żyje dziennikarka Pamela Bem-Niedziałek. Miała 39 lat

  W wieku 39 lat zmarła dziennikarka Pamela Bem-Niedziałek, związana z TVN24 i TVN24 BiS. Przegrała walkę z ciężką chorobą.

 • Ewa Bem nie wróci na scenę po śmierci córki

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, na scenę nie wróci Ewa Bem, która zawiesiła swoją karierę jesienią 2017 r. w związku ze śmiercią swojej córki Pameli Bem-Niedziałek.

 • Ewa Bem zawiesza działalność po śmierci córki

  Córka Ewy Bem, 39-letnia Pamela Bem-Niedziałek, zmarła na raka 30 września tego roku. Pogrążona w żałobie wokalistka postanowiła zawiesić swoją muzyczną karierę do końca roku.

 • Ewa Bem powraca na scenę po śmierci córki

  Jeszcze w tym roku na scenę ma powrócić Ewa Bem, która zawiesiła swoją karierę jesienią 2017 r. w związku ze śmiercią swojej córki Pameli Bem-Niedziałek.

 • Czy Ewa Bem wróci na scenę po śmierci córki? Nowe informacje

  ..."Nie jest prawdą, że Pani Ewa Bem kończy karierę. Wspólnie myślimy i rozmawiamy o powrocie na scenę muzyczną, ale jeszcze bez konkretnych dat i terminów" - powiedział PAP menedżer artystki Andrzej Łukasik z Agencji Artystycznej BLUE NOTE.

 • Ewa Bem: Pierwsza dama polskiego jazzu kończy 65 lat

  Ewa Bem to niezwykle utalentowana polska wokalistka, która z gracją porusza się w stylistyce jazzu, popu i bluesa. W przypadku tej artystki można mówić nie tylko jej umiejętnościach wokalnych, ale także o nienagannych manierach scenicznych. 23 lutego "Pierwsza dama polskiego jazzu" kończy 65 lat. Jak przebiegała jej kariera?

 • Imiona dzieci polskich gwiazd

  Ewa Bem (55 l.) już 27 lat temu postanowiła zaszaleć i córkę nazwała Pamelą. Dziewczynka nie miała łatwego życia. Albo ją wyśmiewali, albo przekręcali imię. "To było imię po mojej ukochanej lalce, Pamela długo go nie lubiła, a dziś po 27 latach uważa, że nie jest takie złe" - wyjaśnia Ewa Bem. "Ono jest oryginalne, ale nie przekombinowane jak imiona dzieci państwa Wiśniewskich, które trudno...

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – czerwiec 2018

  ...pogrzebie" - Beata Kozidrak na Instagramie po śmierci brata. "Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie" - Ewa Bem dla "Faktu" o tym, czy powróci na scenę po śmierci córki, Pameli Bem-Niedziałek. "Bardzo przykra wiadomość dla wszystkich, którzy pamiętają Kryzys, Brygadę Kryzys, Izrael, Armię a przede wszystkim samego Roberta...