• Informacje na temat:

  pamiętniki z wakacji

Artykuły na temat: pamiętniki z wakacji
 • Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

 • Kayah: Nowy album po wakacjach

  Kayah kończy obecnie pracę nad swoim najnowszym albumem "Stereo Typ", którego premiera przewidziana jest tuż po wakacjach. Według zapowiedzi ma to być swoisty pamiętnik dotyczący z ostatnich przeżyć wokalistki, ale i powrót do jej muzycznych korzeni.

 • Paul Wesley: Świetnie mówi po polsku

  Świetnie mówi po polsku i chętnie się tym chwali. Paul Wesley, któremu rola Stefana Salvatore w serialu "Pamiętniki wampirów" przyniosła międzynarodową sławę i uwielbienie fanek na całym świecie, przyjedzie do Polski na festiwal Warsaw Comic Con, który odbędzie się w dniach 26-28 października.

 • Zakochane Kino: Nowe filmy kolekcji na płytach Blu-ray i DVD

  Zakochane Kino - wyjątkowa kobieca kolekcja romantycznych i zabawnych, poruszających i wzruszających filmów studia Warner Bros, zawiera ponad 40 najpiękniejszych filmów o miłości, w tym takie hity jak "Pamiętnik", "Miasto aniołów", "Co się wydarzyło w Madison County" czy "List w butelce". Osiem nowych tytułów w kolekcji jest już dostępnych na płytach Blu-ray i DVD!

 • Gruszka i Lynch

  Karolina Gruszka ( "Przedwiośnie" ) należy do najbardziej zapracowanych artystek młodego pokolenia. W ciągu zaledwie trzech tygodni pojawiła się m.in. na planie serial u Macieja Dejczera "Oficer", w studiu dubbingowym, gdzie użyczyła głosu nastolatce Mii w komedii "Pamiętnik księżniczki 2. Królewskie zaręczyny" i w filmowym świecie Davida Lyncha ( "Mulholland Drive" ), który 15 grudnia, zakończył w Łodzi zdjęcia do swej najnowszej produkcji.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (1-3 października) w polskich kinach zadebiutuje aż sześć tytułów - nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Ono" , czarno-biały obraz Jima Jarmuscha "Kawa i papierosy" , thriller "Zakładnik" , z Tomem Cruise'em w roli głównej, amerykański dramat "Pamiętnik" , przygodowa opowieść "W 80 dni dookoła świata" oraz "Atrakcyjny pozna Panią..." Marka Rębacza.

 • "W tym kraju osiągnęłam wszystko"

  ...muzycznych korzeni, a w warstwie tekstowej swoistym pamiętnikiem poświęconym osobistym przeżyciom, takim jak rozpad małżeństwa. Kayah w rozmowie z Pawłem Amarowiczem opowiada o nowej płycie...

 • Letni, Chamski Podryw parodiuje Bednarka (wideo)

  ...dzienne ujrzała druga płyta grupy "Pamiętniki z wakacji". Zespół wystąpił również w IV edycji programu "Must Be The Music", jednak na etapie castingowym odpadł decyzją jurorów.

 • "Must Be The Music": Letni, Chamski Podryw powraca z parodią Bednarka

  ...później światło dzienne ujrzała druga płyta grupy "Pamiętniki z wakacji". Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

 • "Ukryta prawda" zamiast sędziów

  Polsat - "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji" oraz "Dlaczego ja?". Ten ostatni ma nawet lepsze wyniki oglądalności, niż emitowany w tym samym czasie court-show TVN. Czy "Ukrytej prawdzie" uda się pobić...

Dyskusje na temat: pamiętniki z wakacji