• Informacje na temat:

  pan jan

Artykuły na temat: pan jan
 • Nadzwyczajna obsada "Pana T."

  Takiego zestawu aktorów nie było od dawna! Nadzwyczajna obsada w wyczekiwanym filmie Marcina Krzyształowicza. "Pan T." w kinach od 25 grudnia...

 • Jesienny pan - Jan Nowicki

  ..."Starszy pan, to jest kumpel jesieni" - mówi Jan Nowicki. Powinien mieć w zasięgu ręki wino i oglądać sport. "Nie po to, żeby si nadmiernie ekscytować, ale patrzeć, jak się inni męczą" - śmieje się sławny aktor.

 • Jan Nowicki: Osiemdziesięciolatek

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana kończy we wtorek, 5 listopada, 80 lat! Z tej okazji przypominamy jego najwspanialsze ekranowe wcielenia.

 • Jan Komasa: Wystrzeliłem w kosmos

  ...- "Hejter" ma sprowokować widza, żeby zaczął się bać o wszystko dookoła. Żeby przestał udawać, że wszystko jest ok i nad wszystkim panujemy - mówi Jan Komasa, którego najnowszy film "Sala samobójców. Hejter" można oglądać w kinach.

 • ​Jan Komasa: Oscar wydaje się nierealistyczny

  Są w doskonałych nastrojach, nie liczą na Oscara, mówią, że dla nich już sama nominacja to ogromny sukces. Ekipa filmu "Boże Ciało" w Hollywood czeka na ceremonię wręczenia Oscarów. Amerykański korespondent RMF FM, Paweł Żuchowski, rozmawiał z reżyserem Janem Komasą.

 • Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  W czwartek, 2 kwietnia, minęło dokładnie 15 lat od dnia śmierci i papieża Polaka. Zaplanowane z tej okazji koncerty i inne wydarzenia zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa, sama rocznica też nie była głównym tematem w mediach. Wiele osób przypomniało jednak postać Jana Pawła II w mediach społecznościowych. Pamięć Ojca Świętego uczciły też gwiazdy.

 • Serial "Przygody pana Michała" ma 50 lat

  Czarno-biały serial "Przygody pan Michała", wyreżyserowany przez Pawła Komorowskiego, ma już 50 lat. Pierwszy odcinek produkcji poświęconej tytułowemu sienkiewiczowskiemu bohaterowi wyemitowano 14 listopada 1969 roku.

 • Jan Jakub Kolski odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

  Jan Jakub Kolski został w sobotę odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Reżyser odebrał medal "za dokonania w dziedzinie filmu i zasługi dla środowiska filmowego" podczas poświęconej mu uroczystości w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi.

 • Jan Nowicki: Nie chcę się spieszyć

  Skończył 80 lat. Choć w dorobku ma setki ról, zamiast oglądać się za siebie, woli patrzeć w przyszłość. W grudniu zobaczymy go w kinach w filmie „Pan T.”, gdzie wciela się w kombatanta.

 • Jan Pietrzak wrócił na antenę TVP Info

  Po tym, jak w programie Michała Rachonia "#Jedziemy" nazwał Klaudię Jachirę "wynajętą zdzirą", Jan Pietrzak przestał pojawiać się w programach TVP Info. Na antenę wrócił w środę (23 października) po niemal miesięcznej przerwie.

Zdjęcia na temat: pan jan
Wideo na temat: pan jan
 • Jan Nowicki aktor głodny wyzwań

  Skończył 80 lat. Choć w dorobku ma setki ról, zamiast oglądać się za siebie, woli patrzeć w przyszłość. W grudniu zobaczymy go w kinach w filmie „Pan T.”, gdzie wciela się w kombatanta.

 • "Rolnik szuka żony": Zwiastun piątego sezonu

  W piątym sezonie popularnego programu TVP zobaczymy tym razem samych panów. Najstarszy rolnik ma 58 lat, a najmłodszy - 26. Jak potoczą się losy Łukasza, Krzysztofa, Marka, Jana i Grzegorza? Tego dowiemy się już niebawem. Pierwszy odcinek piątego sezonu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 2 września, wieczorem w TVP1. Gospodynią programu jest Marta Manowska.

 • Agnieszka Więdłocha o programie "Kocham Cię, Polsko": Chciałyśmy się dobrze bawić

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. "W pewnym momencie panowie zaczęli z nami na poważnie rywalizować. My kobiety chciałyśmy się dobrze bawić. Panowie jednak dobrze zakręcili kołem

Dyskusje na temat: pan jan