• Informacje na temat:

  panasewicz syn

Artykuły na temat: panasewicz syn
 • Panasewicz budzi się

  W czwartek (11 września) w Warszawie został nakręcony teledysk do drugiego singla z solowego debiutu Janusza Panasewicza, wokalisty Lady Pank.

 • Janusz Panasewicz: To nie tylko muzyka, to styl życia

  Kto wie więcej o byciu idolem niż idol? Nic dziwnego, że to właśnie Janusz Panasewicz został jurorem w nowej, odświeżonej edycji "Idola".

 • Janusz Panasewicz o "Idolu": Sprowadzamy na ziemię

  ..., Janusz Panasewicz (wokalista Lady Pank ) i  Wojtek Łuszczykiewicz (lider grupy Video ). Program prowadzi ponownie Maciek Rock . Obecnie zakończono etap teatralny - przez sito przedostało się 12(...) w czasie. Kto był twoim muzycznym idolem? Janusz Panasewicz: - Kiedy zaczynałem swoją przygodę z muzyką, byłem w takim wieku, jak obecni uczestnicy programu. Miałem jakieś 15 lat. Moimi idolami byli...

 • Nieślubny syn w Ameryce?

  Czy Janusz Panasewicz z Lady Pank ma dziecko w Stanach Zjednoczonych?

 • Janusz Panasewicz: 6 momentów na 60. urodziny

  .... Nigdy jednak w... wojsku. A właśnie tak rozpoczęła się kariera muzyczna Janusza Panasewicza. Jak przystało na młodego niepokornego, przyszły frontman Lady Pank za wszelką cenę chciał uniknąć(...) Panasewicz zaczął z początku śpiewać w chórkach. To właśnie przy okazji współpracy z tą formacją muzyk poznał Andrzeja Mogielnickiego , za pośrednictwem którego trafił do Lady Pank . 1982 - Lady Pank...

 • "Nie jestem skandalistą!"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Obudź się" Janusza Panasewicz. Wokalista Lady Pank po raz pierwszy w karierze wydał solową płytę.

 • Janusz Panasewicz (51 l.) spodziewa się potomka.

 • Maria Koterbska: Dla kogo puka jej serduszko?

  W 1984 r. Lady Pank nagrał utwór "Augustowskie noce" z repertuaru Marii Koterbskiej. Podczas występu w trakcie recitalu gwiazdy Janusz Panasewicz wręczył jej kwiaty i uprzedził o zmianie w tekście. W oryginalnym fragmencie "Ty przechowasz tę muszelkę" wokalista zastąpił muszelkę butelką.

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).

 • Robert Gawliński (Wilki): Jest w tym jakaś magia

  W połowie stycznia grupa Wilki ruszyła w "Niebieską trasę", w ramach której zespół Roberta Gawlińskiego zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki". O chlubnej przeszłości, współpracy z synami i nadchodzącej przyszłości wokalista opowiedział w wywiadzie dla Interii.

Zdjęcia na temat: panasewicz syn