• Informacje na temat:

  pani aneta

Artykuły na temat: pani aneta
 • Aneta Zając: Z nadzieją patrzę w przyszłość

  Od ponad dekady Aneta Zając gra główną rolę w serialu "Pierwsza miłość". Aktorkę można także zobaczyć na teatralnej scenie, niedawno zaczęła prowadzić kulinarnego bloga.

 • Aneta Zając: Optymistka mimo wszystko

  Co kupi synom na święta? Czego oczekuje od Nowego Roku? Jak wspomina pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? Na te wszystkie pytania odpowiada Aneta Zając.

 • Aneta Zając: Marzenia się spełniają!

  Aneta Zając zdradza, co sprawia, że tak świetnie radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Opowiada także o Wielkanocy, którą jak zawsze spędzi z rodziną, przy tej okazji wspomina również ukochaną prababcię.

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • Aneta Zając: "Taniec z Gwiazdami" to ogromny stres

  Aneta Zając 19 kwietnia skończy 32 lata. Karierę zaczynała w dziecięcym zespole "Fasolki". Pamięta pani swój pierwszy dzień zdjęciowy na planie "Pierwszej miłości"? - Oczywiście! Mimo że niedługo(...) z powodzeniem mogę realizować inne ciekawe projekty, jak na przykład występy w teatrze, czy udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jak przez ten czas zmieniła się pani bohaterka? - To temat rzeka! Marysia jako świeżo...

 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  ...z Violą Arlak, wciela się w rolę Mildred. Swoją bohaterkę określa mianem pełnej zmysłowości kobiety, która pragnie ożywić swoje małżeństwo. - To jest taka bardzo barwna pani po czterdziestce, ale wciąż(...) Barełkowską jako jego żonę Ethel. Partnerować im będą Aneta Zając, Marta Wierzbicka, Aleksandra Grzelak i Zofia Zborowska. Teatr Capitol przygotował dla swoich widzów dwie premiery: 8 i 17 września, każda...

 • Aneta z 5. edycji "Rolnika" wyszła za mąż

  Podczas gdy w niedzielny wieczór widzowie mogli oglądać finałowy odcinek szóstej serii programu "Rolnik szuka żony", jedna z bohaterek wcześniejszej odsłony show cieszyła się zmianą stanu cywilnego! Aneta, która była jedną z kandydatek Marka, wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

 • Jak ona zaśpiewa?

  Niedawno na rynku ukazała się autorska płyta Bartka Świderskiego, bohatera serial u "Tylko miłość", teraz nad głosem i repertuarem pracuje gwiazda "Samego życia", Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • "Taniec z gwiazdami": Zając i Terrazzino faworytami

  Aneta Zając i Stefano Terrazzino to - wg użytkowników INTERIA.PL - murowani faworyci bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę najpoważniejszych rywali będą mieli w duecie Dawid Kwiatkowski - Janja Lesnar.

 • Jabłczyńska zagrożona!

  Powoli zbliżamy się do finału trzeciej edycji programu "jak Oni śpiewają". Już dziś wiadomo, że nie wejdzie do niego Aneta Zając. Zagrożone są również Joasia Jabłczyńska i Olga Bończyk.

Zdjęcia na temat: pani aneta
Wideo na temat: pani aneta
 • Celebryci o wyjątkowych Pierwszych Damach. "Pani Agata Duda ma niesamowite wyczucie stylu"

  Tancerka Edyta Herbuś, modelka Aneta Kręglicka oraz doradca wizerunkowy Maja Sablewska powiedziały, która Pierwsza Dama jest dla nich wyjątkowa. - Zawsze pamiętam Jacqueline Kennedy - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" Kręglicka na pokazie mody Macieja Zienia. - Miała pewien klimat, aurę wokół siebie i doskonały styl - dodała modelka. - Pani Agata Duda ma niesamowite wyczucie stylu, ale też

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1635.

  romantyczny wieczór Mikołaja Wilka, który zjawia się u niej ze swoją córką. Na pierwszym spotkaniu sąsiedzkim w Feel Good pojawia się Aneta Dylska. Amelia powoli przekonuje się do atrakcyjnej pani

 • "M jak miłość": Czasem dają im popalić

  sympatią widzów. Ilona Lewandowska, czyli serialowa Aneta, dodaje: - Rzeczywiście, muszę się tłumaczyć z uczynków Anety. Zdarzyła mi się jedna taka sytuacja w tramwaju, gdy taka starsza pani, ja jej ustąpiłam miejsca, spojrzała na mnie i powiedziała „Hmm. Ja już panią znam!”. Od krytyki nie uciekł nawet Mikołaj Roznerski, który przypomina sobie jak widzowie zastanawiali się jak Marcin może mieć tyle

Dyskusje na temat: pani aneta