• Informacje na temat:

  pani kazimierz

Artykuły na temat: pani kazimierz
 • Wspominają Kazimierza Karabasza

  Kazimierz Karabasz - definiowany przez wielu jako klasyk, twórca polskiej szkoły dokumentu - będzie nie do zastąpienia; legendy rodzą się raz na kilkadziesiąt lat - powiedział PAP dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Radosław Śmigulski.

 • Kazimierz Wichniarz: Zmyślał również zręcznie jak pan Zagłoba

  Był aktorem drugiego planu. Szansę na wyjście z cienia Kazimierz Wichniarz dostał raz i wykorzystał po mistrzowsku.

 • Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  Trafiła mu się rola ojca dwóch córek i bardzo ją sobie chwali, bo Kazimierz Kaczor sam o swoje córki jest bardzo zazdrosny. Z żoną ma wspólne hobby i potrafi też z pasją odpoczywać. Praca daje mu poczucie dumy, spełnienia i zadowolenia, a dzięki sympatii widzów wie, że dobrze wybrał zawód.

 • Kazimierz Kaczor o swej roli w serialu "Alternatywy 4"

  Kto wie, może dźwigowy Kotek, którego Kazimierz Kaczor grał u Stanisława Barei, był miłym człowiekiem? Niestety, nie mogliśmy się o tym przekonać - konieczność dzielenia mieszkania z Kołkiem sprawiała, że stawał się złośliwy.

 • Pani minister tańczy

  ..."Pani minister tańczy" to polska przedwojenna komedia. Choć teraz mało kto pamięta ten tytuł, stał się on ostatnio bardzo aktualny. Dlaczego? Wszystko za sprawą Anny Kalaty, która bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Mateusz Król: Klawe życia króla Kazimierza

  .... Przez ostatnie lata byłem duszą bardziej artystyczną - mocniej niż fakty historyczne kręciło mnie przedstawienie konkretnej postaci. Jeżeli więc zapytałaby mnie pani o drzewa genealogiczne i tego typu(...) ludzie bardziej cenili wartości, a w XXI wieku tylko się na nie powołują. Na czym polegała wielkość Kazimierza? - Głównie na tym, co wiemy dzięki historii - zostawił Polskę murowaną i tak dalej...

 • Krystyna Loska: Klasa i wdzięk pani z telewizji

  ...w Katowicach, następnie w telewizji ogólnopolskiej nadawanej z Warszawy. Szybko zyskała popularność, prowadziła festiwale w Opolu i w Sopocie. Widzowie nie tylko podziwiali jej nienaganny wygląd i wspaniałą(...) znakomicie grali i wspaniały był trener, Kaziu Górski" - opowiada Loska. Prezenterka w swoich programach zawsze stawiała na kontakt z widzem, prowadziła je "na pamięć", bez telepromptera. "To jest...

 • Barbara Ptak świętuje 90. urodziny

  ..."Barbara Ptak należy do grona najwybitniejszych polskich kostiumologów i scenografów" - podkreślił wicepremier, szef MKiDN Piotr Gliński, który w poniedziałek skierował do artystki list z okazji 90. rocznicy jej urodzin. "Pani kunszt zabłysnął na arenie międzynarodowej" - napisał.

 • Poznawanie nieznanych obszarów

  Jej bohaterka Anna zafascynowana jest Bogdanem (Kazimierz Wysota). Między nimi iskrzy. Czy ta relacja przerodzi się w miłość? - Wszystko jest możliwe - uważa znana z "Barw szczęścia" aktorka.

Zdjęcia na temat: pani kazimierz
Dyskusje na temat: pani kazimierz
 • Re: Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Pani Anna była zgrabną kobietą szkoda że w filmach pt: Nie ma mocnych i Kochaj albo rzuć nie miała scen erotycznych .

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Zamienię moja emeryturę oraz moje posiadłości na takie same pani Rodowicz płaczącego wcześniej Rudolf Sch..erth! Mam 3200 emerytury netto. Mam samochód Opel Corsa 2015 ful wypas. Mam oszczędności 100 tys. PLN.

 • Re: Legendarna gwiazda prosi o wsparcie. Potrzebne jest aż 60 tysięcy złotych!

  Minister Kultury Piotr Gliński (PiS) pakuje dotacje - nasze pieniądze! idące w setki milionów na żydowskie często antypolskie fanaberie. Najwyższy czas aby zajął się popieraniem polskiej kultury. Jego ministerstwo podobnie jak MSZ wymaga gruntownej czystki i pozbycia się elementów jawnie antypolskich !!! Pani Krafftównie życzę powodzenia w ukończeniu jej projektu.

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Cytuję Łepkowską : "- nie, nie będziemy udowadniać, że Jarosław Kaczyński pochodzi w prostej linii od Kazimierza Wielkiego. (...)"************** Pani Ilono, byłaby to wierutna bzdura. Wszyscy przecież wiedzą, że to Kazimierz Wielki jest potomkiem Jarosława I Kaczyńskiego! haha

 • Re: "Korona królów": Nie przejmuje się hejtem!

  Bardzo dobry serial,świetna jest pani Łabonarska-królowa Jadwiga,Mateusz Król-Kazimierz, podoba mi się też Egle i Aldona-Marta Bryła(to nazwisko mi się nie podoba- pewien cham i tryglota nazywa się tak samo)

 • Re: ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  Moim zdaniem należy wprowadzić zasadnicze zmiany w serialu "Korona królów". Kazimierz Wielki oddaje mienie bezspadkowe prawowitym właścicielom na mocy uchwały 447 i melduje o tym p. Mosbacher. Pani Mosbacher w nagrodę pozwala mu ucałować swoją rączkę. W bitwie pod Grunwaldem wojska NATO (Niemcy, Litwa, Polska) gromią tzw. "pułki ruskie", które komuna przedstawiała kłamliwie jako "sojuszników

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Ma racje Pani scenarzystka , że mamy ukryte talent.Znam przypadek jak młody Kazimierz nie był szerzej znany nawet na dzielnicy lecz po serialu wymuszeń rozbójniczych otrzymał w nagrodę 6 lat , to teraz mówi o nim nie tylko starsi i dzieci na dzielnicy ale prawie cała prawobrzeżna Warszawa.

 • Re: "M jak miłość": Kisielowa zamieszka z... Mostowiakami!

  "męskich" zajęciach. Starsi państwo spotykali się przez dwa lata. W końcu postanowili się pobrać. Jednak pani Janina mieszkała na 4 piętrze bez windy, a pan Kazimierz na obrzeżach. Dlatego postanowili(...), wówczas 68 - letnia. Dzieci wyszły z domu, mąż zmarł, została sama. Miała dosyć takiego życia. Zaczęła "bywać". Chodziła na wieczorki towarzyskie dla starszych osób. Tam poznała Kazimierza. Trzy lata