• Informacje na temat:

  pani parker

Artykuły na temat: pani parker
 • Parker przegięła?

  Powodem zamieszania jest… pieprzyk aktorki. A właściwie był, gdyż Parker usunęła go chirurgicznie, a teraz bardzo ubolewa nad stratą. Dlaczego? Aktorka poważnie żałuje, że nie skonsultowała się(...). Ostatnio na plaży przyszła do mnie kobieta, wyraźnie zdenerwowana i mówi: Nie wiem czemu Pani to zrobiła, pieprzyk był Twoim podpisem! Myślę sobie - co? I przez następny kwadrans w uszach kołatało mi...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Eva Longoria musi publicznie przeprosić?

  Mężczyzna, który podał do sądu aktorkę Evę Longorię Parker za spowodowanie wypadku samochodowego z jego udziałem, zaproponował, iż wycofa swój pozew, jeśli gwiazda publicznie weźmie na siebie winę za ten incydent i przeprosi go.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Longoria musi publicznie przeprosić?

  Mężczyzna, który podał do sądu aktorkę Evę Longorię Parker za spowodowanie wypadku samochodowego z jego udziałem, zaproponował, iż wycofa swój pozew, jeśli gwiazda publicznie weźmie na siebie winę za ten incydent i przeprosi go.

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Odbiły partnerów koleżankom po fachu

  ...rozpisywały się tym, jak aktorka odbiła partnera będącej wtedy w ciąży Mary-Loiuse Parker ("Trawka"). Szczęście nowej pary nie trwało jednak długo. Para rozstała się po dwóch latach. Po latach aktorka(...) większy emocje wywołał rozpad związku Brada Pitta oraz Jennifer Aniston. Na planie filmu "Pan i Pani Smith" (2004 rok) rozkwitło uczucie między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Fani krytykowała Angelinę...

 • Broderick i Parker: Małżeńska obsesja

  Aktor Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" , "Inspektor Gadget" ) i jego żona Sarah Jessica Parker ( "Spisek" , "Hollywood atakuje!" ) dzielą pewną fascynację. Oboje małżonkowie mają obsesję na punkcie... butów.

 • Mel B w lesbijskim trójkącie

  ...32-letnia Scary Spice ponad rok umawiała się na seks z dwiema paniami. Jedną z nich była... matka szkolnej koleżanki jej córki. I, jak powiedziała gazecie "Sunday", Mel B ma spore doświadczenie z kobietami.

 • "Rodzinny dom wariatów" w kinach

  W piątek, 30 grudnia, do kin wchodzi amerykańska komedia "Rodzinny dom wariatów" . Film, w którym występują m.in. Diane Keaton ( "Lepiej późno niż później" ) oraz Sarah Jessica Parker ( "Seks w wielkim mieście" ), to ostatnia kinowa premiera mijającego roku. "Mam nadzieję, że mój film rozbawi widzów" - mówi reżyser obrazu Thomas Bezucha.