• Informacje na temat:

  pani prezes

Artykuły na temat: pani prezes
 • "Ucho Prezesa": "W rządzie nikt pani nie słucha"

  Bohaterami dziewiątego odcinka "Ucha Prezesa" są premier Beata, jej mąż, minister Antoni oraz jego asystent Misiaczek. "Prawdziwy problem polega na tym, że w rządzie nikt pani nie słucha" - mówi Prezes do Beaty.

 • Cenzura w Polskim radiu? Jest wniosek o odwołanie prezes Agnieszki Kamińskiej

  Po tym, jak ze stron Polskiego Radia zniknęła piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój", rozgorzała dyskusja na temat cenzury w publicznych mediach. Pojawił się wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia, Agnieszki Kamińskiej.

 • "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  ..., że była "artystką prawdziwie radosną i radość czyniącą". W Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach nad otwartą mogiłą przemówił prezes SPATIF-u Gustaw Holoubek. "Była aktorką w najpiękniejszym(...) popularność" - wspominała po latach występ w "Znachorze". Większość z 38 przedwojennych ról kinowych Ćwiklińskiej, było - jak pisze w książce "Rozmowy z panią Miecią" Alicja Okońska - "typami dam salonowych...

 • "Ucho Prezesa": ​Premiera czwartego sezonu

  Czwarty już sezon serialu "Ucha Prezesa" będzie można oglądać od 15 listopada na Showmax. W sumie powstanie 14 odcinków.

 • "Ucho Prezesa": Twarze, maski, mordy...

  Nowogrodzka przestanie świecić pustkami już 7 września. Z urlopu wraca Prezes, a jego świta już ustawia się w kolejce do gabinetu. Czy prezydent wejdzie w końcu do gabinetu? Czy pojawi się Zbyszek? Drugi sezon satyrycznego serialu "Ucho Prezesa" wraca na antenę serwisu Showmax.

 • Robert Górski o "Uchu Prezesa": Ocieplam wizerunek prezesa, a chciałem dokuczyć

  ..."Nie znam prezesa osobiście" - przyznał w Porannej rozmowie w RMF FM Robert Górski. Jeden z twórców kabaretowego serialu "Ucho Prezesa" twierdzi, że "ociepla wizerunek prezesa", choć jak przyznaje "nie było to jego intencją". "Chciałem dokuczyć" - dodaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

 • "Ucho Prezesa": "Sprawa przycichnie, to go wywalimy"

  W gabinecie Prezesa pojawia się nowy bohater. "To jest minister ochrony środowiska" - wyjaśnia pani Basia. "Tego szkodnika już mi tu proszę więcej nie wpuszczać" - mówi Prezes po wizycie ministra. Co stało się w 10. odcinku "Ucha Prezesa"?

 • ​"Ucho Prezesa": "To było zwycięstwo zasad"

  Bohaterem 12. odcinka "Ucha Prezesa" jest pan Witold, szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W gabinecie pojawia się również posłanka Małgorzata. Tymczasem Prezes przygotowuje się do przemówienia z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

 • "Ucho Prezesa": "Dlaczego nie poprze pan Donalda?"

  ..."Angela tu jedzie! Chce się z panem spotkać i porozmawiać w cztery oczy" - mówi Mariusz, wpadając jak burza do gabinetu Prezesa. W ósmym odcinku serialu "Ucho Prezesa" pojawiają się trzy nowe bohaterki.

 • "Ucho Prezesa": Politycy opozycji proponują "zróbmy deal"

  Bohaterem 13. odcinka "Ucha Prezesa" jest między innymi pan Grzegorz, polityk Platformy Obywatelskiej. Jednak nie jest to jedyny przedstawiciel opozycji, który pojawia się w gabinecie. O czym goście będą rozmawiać z Prezesem?

Zdjęcia na temat: pani prezes
Wideo na temat: pani prezes
 • Izabela Dąbrowska, czyli serialowa pani Basia o "Uchu Prezesa"

  "Sporo ludzi się do mnie na ulicy uśmiecha, co oznacza, że chyba mnie rozpoznają" - mówi aktorka Izabela Dąbrowska, który w serialu "Ucho Prezesa" wciela się w panią Basię. "Nie wiedziałam, że taka(...) prawdziwej pani Basi" - przyznaje aktorka. Z Izabelą Dąbrowską przy okazji prezentacji jesiennej ramówki TVP rozmawiał Marcin Adamczyk z Interii.

 • Izabela Dąbrowska zdradza szczegóły nowego sezonu "Ucha prezesa"!

  Izabela Dąbrowska, czyli słynna "pani Basia" z "Ucha prezesa" zdradziła nam, co nowego wydarzy się w kolejnych odcinkach tego hitowego internetowego show!

 • Iza Dąbrowska ujawnia prawdę o sekretarce Kaczyńskiego! "Prawdziwa pani Basia nie jest..."

  Izabela Dąbrowska w wywiadzie dla Wideoportalu opowiedziała o roli pani Basi i kulisach "Ucha Prezesa". Aktorka odtwarza w serialu postać sekretarki prezesa wzorowanego na Jarosławie Kaczyńskim. Na początku nie wiedziała, że będzie grała osobę, która istnieje naprawdę. "Nie wiedziałam o istnieniu prawdziwej pani Basi. Byłam bardzo zaskoczona. Przyjmując propozycję, myślałam, że będę grała

Dyskusje na temat: pani prezes