• Informacje na temat:

  pani spears

Artykuły na temat: pani spears
 • Spears straciła miliony

  Ostatnie zawirowania w życiu osobistym Britney Spears kosztowały piosenkarkę fortunę. Jak donosi gazeta "Los Angeles Times", gwiazda musiała zapłacić swoim prawnikom za reprezentowanie jej 2,7 miliona dolarów.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Spears nie chce kontaktów z Osamą

  Piosenkarka Britney Spears nie chce przedłużać sądowego zakazu zbliżania się do niej Osamy "Sama" Lutfiego, jej byłego przyjaciela. Ale nie oznacza to, że chce go widywać - poinformował jej prawnik.

 • Britney Spears powinna zostać zastrzelona - takie zdanie wyraziła ostatnio niejaka Kendel Ehrlich, żona Roberta Ehrlicha, gubernatora amerykańskiego stanu Maryland. Choć w zamierzeniu autorki tej tezy miał to być chyba żart, pani gubernatorowa z pewnością nie należy do grona fanów 22-letniej gwiazdy pop.

 • Spears znęcała się nad dziećmi

  Nie dość, że Britney Spears (25 l.) utraciła właśnie prawo do opieki nad dwoma swoimi synami na rzecz byłego męża Kevina Federline'a, to jeszcze musi się zmagać z rozpoczętym przez opiekę społeczną śledztwem dotyczącym domniemanego znęcania się piosenkarki nad swoimi dziećmi.

 • Marzenia Britney Spears

  Okazuje się, że i wielkie gwiazdy mają swoje marzenia. W ankiecie magazynu "Marie Claire" 22-letnia Britney Spears zwierzyła się z tego, co chciałaby osiągnąć, gdy stuknie jej trzydziestka.

 • Zakaz zbliżania się do Spears

  ...w interesie pani Spears" - powiedziała jej prawniczka Vivian Thoreen. Lutfiego nie było w sądzie, ale jego prawnik Michael Sands zgodził się na przedłużenie zakazu. Zakaz zbliżania się Lutfiego do Spears na odległość mniejszą niż 250 metrów sąd ustanowił na prośbę matki Spears, Lynne Spears, która poprosiła o taki zakaz po tym, jak pojawiły się informacje, że Lutfi przetrzymywał artystkę w jej domu...

 • Drogie kłopoty Britney Spears

  Ostatnie zawirowania w życiu osobistym Britney Spears kosztowały piosenkarkę fortunę. Jak donosi gazeta "Los Angeles Times", gwiazda musiała zapłacić swoim prawnikom za reprezentowanie jej aż 2,7 miliona dolarów.

 • Magda Gessler musi ogolić głowę na łyso!? Co się stało?

  ..."Challenge" w świecie gwiazd są bardzo popularne. Aktualnie patostreamerzy wspierają Britney Spears, goląc głowę na zero. Modę tę w polskim internecie zapoczątkował kontrowersyjny raper, rzucając przy okazji wyzwanie Magdzie Gessler.

 • Britney Spears: Łzy matki

  Britney Spears przyprawiła o łzy własną matkę, Lynn. Kobieta nie mogła powstrzymać płaczu, słuchając najnowszej płyty swej córki, "In The Zone". Mniej więcej za miesiąc podobne wzruszenia czekają fanów wokalistki na całym świecie.