• Informacje na temat:

  paolo berlusconi

Artykuły na temat: paolo berlusconi
 • "Oni" i Berlusconi

  ...28 grudnia na polskie ekrany trafi film "Oni" - fabularyzowana opowieść o wieloletnim premierze Włoch - Silvio Berlusconim.

 • "Oni" i Berlusconi

  Miłość? Seks? Pieniądze? Nieograniczona władza? Co jest przedmiotem największego ludzkiego pożądania? Paolo Sorrentino, twórca nagrodzonego Oscarem "Wielkiego piękna", uznanej za najlepszy europejski film roku "Młodości" oraz serialowego hitu "Młody papież", powraca na wielkie ekrany i znów zaskakuje z prowokacyjnym komediodramatem "Oni" (Loro).

 • Jest zapowiedź filmu o Berlusconim

  We Włoszech ujawniono pierwsze fragmenty bardzo oczekiwanego filmu o byłym premierze Silvio Berlusconim, nakręconego przez laureata Oscara Paolo Sorrentino. Polityka i magnata medialnego gra znany aktor Toni Servillo.

 • Paolo Sorrentino kręci film o Berlusconim

  Laureat Oscara Paolo Sorrentino pracuje nad filmem o byłym premierze Silvio Berlusconim - ujawniły media w Wenecji, gdzie trwa festiwal filmowy. Włoski reżyser zaprezentował na imprezie dwa pierwsze odcinki głośnego już przed premierą serialu "Młody papież".

 • "Oni": Nowa zapowiedź filmu o Berlusconim

  Właśnie ukazał się nowy zwiastun do filmu "Oni" laureata Oscara Paolo Sorrentino. Premiera produkcji, w której w jedną z głównych ról wciela się polska aktorka Kasia Smutniak, zaplanowana została na 28 grudnia.

 • Na ekrany kin wchodzi film o Silvio Berlusconim

  W dobie kryzysu politycznego we Włoszech i impasu wokół powołania rządu po wyborach, na ekrany kin wchodzi we wtorek, 24 kwietnia, pierwsza część filmu fabularnego o byłym trzykrotnym premierze Silvio Berlusconim. "Loro" (wł. "Oni") wyreżyserował Paolo Sorrentino.

 • "Loro": Film o Berlusconim hitem włoskich kin

  Nowy film Paolo Sorrentino "Loro 1", który 24 kwietnia trafił na ekrany włoskich kin, w zestawieniu box office uplasował się tuż za światowym przebojem "Avengers: Wojna bez granic".

 • "Loro": Film o Berlusconim trafi do polskich kin

  Po międzynarodowym sukcesie "Wielkiego piękna" (m. in. Oscar, Złoty Glob oraz BAFTA dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego), Paolo Sorrentino znów zaskakuje i powraca na ekrany z prowokacyjnym komediodramatem "Loro". Polska premiera obrazu zaplanowana jest na 28 grudnia 2018.

 • Berlusconi - nie, Polański - tak?

  Prorządowy włoski dziennik "Il Giornale" ostro zaatakował w piątek tych artystów, którzy podpisali petycję przeciwko premierowi Silvio Berlusconiemu w obronie wolności prasy, a jednocześnie - jak stwierdzono w artykule - "uniewinniają pedofila" Romana Polańskiego wnioskując o jego uwolnienie.

 • Paolo Sorrentino znów o papieżu

  Laureat Oscara Paolo Sorrentino pracuje nad serialem "The New Pope", już drugim rozgrywającym się w Watykanie - ogłosiły włoskie media. Z pierwszych informacji wynika, że nie jest to kontynuacja bijącego rekordy popularności "Młodego papieża", ale nowy projekt.

Wideo na temat: paolo berlusconi