• Informacje na temat:

  paparazzi britney

Artykuły na temat: paparazzi britney
 • Britney Spears zarzuca paparazzi przerabianie swoich zdjęć. "Jestem szczupła jak igła"

  Britney Spears żaliła się niedawno na swoim Instagramie, że paparazzi przerabiają jej zdjęcia w taki sposób, że wygląda na nich grubsza, niż jest w rzeczywistości. Dlatego też gwiazda postanowiła udowodnić fanom, że jest "szczupła jak igła".

 • Britney kontra paparazzi

  Nie widać końca walki Britney Spears z mediami. Popularna wokalistka wzięła tym razem na celownik paparazzi. Chce zabronić fotografom (szczególnie tym z plotka rskich mediów, którzy mocno zaleźli jej za skórę) robienia zdjęć w sytuacjach prywatnych. W tym celu zamierza spotkać się z gubernatorem Kalifornii Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • Britney Spears pozwana przez paparazzi

  Britney Spears została pozwana przez amerykańskiego paparazzi Cullena Reavley'a, który ponoć został potrącony na parkingu samochodowym przez Lynne Spears, matkę słynnej piosenkarki. Do zdarzenia miało dojść w lipcu 2004 roku w Santa Monica w Kalifornii.

 • Britney naraziła się meksykańskim paparazzi

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, przyzwyczajona jest już do tego, że wciąż śledzą ją fotografowie. W miniony piątek, 26 lipca, wokalistka straciła jednak cierpliwość i podczas pobytu w Meksyku ostentacyjnie wyciągnęła w ich kierunku dłoń z wyprostowanym środkowym palcem.

 • Britney Spears będzie strzelać do paparazzi?

  Niemal co chwilę pojawiają się informacje o spięciach pomiędzy paparazzi a gwiazdami. Łatwy sposób na pozbycie się natrętnych fotografów wymyśliła Britney Spears. Wokalistka po prostu zamierza ich po prostu... powystrzelać!

 • Joss Stone walnie paparazzich

  Brytyjska gwiazda soulu Joss Stone nie może doczekać się, aż któryś paparazzi spróbuje zrobić jej zdjęcie bielizny. Wówczas będzie gotowa go pobić...

 • Britney Spears chwali się swoim ciałem i kreacjami

  O Britney Spears, zwłaszcza w tym roku, głośno jest przede wszystkim w związku z chorobą psychiczną i sprawa ojca, który sprawuje nad nią opiekę. Od jakiegoś już czasu wokalistka stara się na swoim Instagramie pokazać fanom, że radzi sobie jak najlepiej prezentując zdjęcia i filmy z treningów, wakacji czy z domu. Chwali się na nich nie tylko swoim wysportowanym ciałem, ale też kreacjami i stylem...

 • Britney wyręczy paparazzich

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać odpocząć śledzącym ją bez przerwy fotografom. Podpisała właśnie kontrakt z firmą Polaroid, która dostarczy jej kilka tysięcy jednorazowych aparatów po to, aby mogła robić sobie zawsze i wszędzie zdjęcia podczas tournee po Stanach Zjednoczonych.

 • Do czego przydają się paparazzi?

  ...podczas awarii drogowych. Niejednej gwieździe pomagali już przestawiać lub odholować wóz (wie coś o tym np. Britney Spears, która na co dzień paparazzich nienawidzi, ale gdy kiedyś nawalił jej samochód(...), może mnie pan podwieźć do domu? Jego życzeniu stało się zadość. Paparazzi stanowią nieodłączną część życia gwiazd ekranu. Dziś mało kto o tym pamięta, ale słowo określające niezbyt chlubną profesję...

 • Britney Spears woli być trzydziestolatką

  Britney Spears przyznała, że druga dekada jej życia była "straszna". Wokalistka, mając dwadzieścia parę lat, przechodziła załamanie nerwowe na oczach mediów.

Zdjęcia na temat: paparazzi britney
 • Britney Spears
Wideo na temat: paparazzi britney
 • Kolejna stłuczka Britney!

  Britney Spears ma wyraźne problemy z parkowaniem. Paparazzi byli świadkami kolejnego wypadku piosenkarki, która uderzyła swoim wozem w samochód stojący na parkingu przed sklepem w Los Angeles.

 • Britney Spears i horda paparazzich

  Britney Spears w asyście tłumu fotoreporterów. Czy żyjąc w takich warunkach można nie zwariować?

 • Sharon Stone i problemy z obiadem

  Sharon Stone przybywa z synkiem do jednej z modnych restauracji w Los Angeles, gdzie zastaje tłum paparazzich czekających na Britney Spears, która wybrała się na obiad do tego samego lokalu.