• Informacje na temat:

  paparazzi britney

Artykuły na temat: paparazzi britney
 • Britney Spears byczy się nad basenem

  Britney Spears (36 l.) dzięki kilku nieśmiertelnym przebojom może dziś do woli byczyć się nad basenem, nie zajmując sobie głowy finansami. Najwięcej czasu spędza w Miami z rodziną, kąpiąc się w oceanie i świetnie się bawiąc. Podczas przejażdżki na skuterze wodnym, którą zarejestrowali paparazzi, piosenkarka zaliczyła jednak małą wpadkę...

 • Britney kontra paparazzi

  Nie widać końca walki Britney Spears z mediami. Popularna wokalistka wzięła tym razem na celownik paparazzi. Chce zabronić fotografom (szczególnie tym z plotka rskich mediów, którzy mocno zaleźli jej za skórę) robienia zdjęć w sytuacjach prywatnych. W tym celu zamierza spotkać się z gubernatorem Kalifornii Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • Britney Spears wychodzi ze szpitala psychiatrycznego! Przerażające zdjęcia!

  Britney Spears (36 l.) spędziła w szpitalu trzy i pół miesiąca. Ostatnio gwiazda wyszła na święta, by spędzić ten czas z dziećmi. Widok idolki przeraża...

 • Britney Spears pozwana przez paparazzi

  Britney Spears została pozwana przez amerykańskiego paparazzi Cullena Reavley'a, który ponoć został potrącony na parkingu samochodowym przez Lynne Spears, matkę słynnej piosenkarki. Do zdarzenia miało dojść w lipcu 2004 roku w Santa Monica w Kalifornii.

 • Britney znów w ciąży?!

  Britney Spears spodziewa się kolejnego dziecka czy zrobiła paparazzi spóźniony Prima Aprilis? Do zaskakującego wyznania Britney doszło w piątek wieczorem, 13 kwietnia. Gdy wokalistkę otoczyła grupa paparazzi, usłyszeli słowa: "Naprawdę jestem w ciąży".

 • Britney Spears będzie strzelać do paparazzi?

  Niemal co chwilę pojawiają się informacje o spięciach pomiędzy paparazzi a gwiazdami. Łatwy sposób na pozbycie się natrętnych fotografów wymyśliła Britney Spears. Wokalistka po prostu zamierza ich po prostu... powystrzelać!

 • Kolejny wypadek samochodowy Britney

  Piosenkarka Britney Spears (26 l.) znów miała kłopoty za kierownicą. Tym razem paparazzi uwiecznili, jak wjechała swoim samochodem w tył cudzego auta.

 • Britney naraziła się meksykańskim paparazzi

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, przyzwyczajona jest już do tego, że wciąż śledzą ją fotografowie. W miniony piątek, 26 lipca, wokalistka straciła jednak cierpliwość i podczas pobytu w Meksyku ostentacyjnie wyciągnęła w ich kierunku dłoń z wyprostowanym środkowym palcem.

 • Britney Spears przejechała policjantkę

  Kilka dni temu, opuszczając budynek sądu, Britney Spears (25 l.) przejechała samochodem po kolejnej stopie.

 • Oasis jak Britney Spears

  Paparazzi są ostatnio pod "obstrzałem" gwiazd...

Zdjęcia na temat: paparazzi britney
 • Britney Spears
Wideo na temat: paparazzi britney
 • Kolejna stłuczka Britney!

  Britney Spears ma wyraźne problemy z parkowaniem. Paparazzi byli świadkami kolejnego wypadku piosenkarki, która uderzyła swoim wozem w samochód stojący na parkingu przed sklepem w Los Angeles.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Britney Spears i horda paparazzich

  Britney Spears w asyście tłumu fotoreporterów. Czy żyjąc w takich warunkach można nie zwariować?

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...