• Informacje na temat:

  paparazzi śledzą

Artykuły na temat: paparazzi śledzą
 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • "Paparazzi rujnują mi życie"

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus twierdzi , że natrętni paparazzi chcą zrujnować jej życie.

 • Paparazzi tropią Włodarczyk

  Im Agnieszka Włodarczyk, gwiazda "Plebanii" i laureatka pierwszej edycji "Jak oni śpiewają", mniej mówi o swoim życiu prywatnym, tym paparazzi bardziej ją tropią.

 • 57-letnia Taylor Deyne przesadziła z kwasem w ustach?!

  Wykonawczyni przeboju lat 80. "Tell It to My Heart", Taylor Deyne, wprawdzie od dawna nie nagrywa nowych płyt, jednak paparazzi i tak ją śledzą. Ostatnio zrobili jej zdjęcia w drodze do restauracji. Wokalistka jednak nie wyglądała na szczęśliwą. Dodatkowo, uwagę zwracały jej nienaturalnie wydęte usta. Czyżby gwiazda dopiero co wyszła z gabinetu kosmetycznego?

 • Lohan kontra paparazzi

  Lindsay Lohan, która przebywa obecnie na przymusowym leczeniu odwykowym, poprosiła swoich prawników, aby wnieśli do sądu pozew o zakaz zbliżania się do niej natrętnych fotografów, którzy śledzą każdy jej krok.

 • Jennifer Love Hewitt: Tak dziś wygląda słynna aktorka!

  Choć kariera Jennifer Love Hewitt (39 l.), znanej chyba najbardziej z serialu "Ich pięcioro", przygasła już kilka lat temu, paparazzi nadal ją śledzą. Ostatnio przyłapali ją w sytuacji codziennej, na ulicy. Aktorkę, która przyzwyczaiła wszystkich do perfekcyjnego wyglądu, tym razem możemy oglądać w zupełnie naturalnym wydaniu. Zobaczcie, jak wygląda dziś, a jak prezentowała się m.in. w początkach...

 • Britney naraziła się meksykańskim paparazzi

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, przyzwyczajona jest już do tego, że wciąż śledzą ją fotografowie. W miniony piątek, 26 lipca, wokalistka straciła jednak cierpliwość i podczas pobytu w Meksyku ostentacyjnie wyciągnęła w ich kierunku dłoń z wyprostowanym środkowym palcem.

 • Matthew Perry: Niepokojące zdjęcia aktora. Co się z nim dzieje?

  Matthew Perry (49 l.) zdobył popularność w latach 90. dzięki serialowi "Przyjaciele", który odniósł ogromny sukces. Niestety, w życiu prywatnym nie wiodło mu się tak świetnie, jak zawodowo. Aktor wpadł w nałóg alkoholowy, a jakby tego było mało, uzależnił się również od tabletek przeciwbólowych. W ostatnim czasie wycofał się z życia publicznego. Paparazzi jednak nadal go śledzą. Ostatnio zrobili...

 • Halle Berry kontra paparazzi

  Halle Berry wypowiedziała wojnę natrętnym fotografom, którzy nękają ją i jej córkę Nahlę. Aktorka zamierza też przenieść się do Francji, ojczyzny swojego narzeczonego Oliviera Martineza, gdzie prywatność jest chroniona przez prawo.

Zdjęcia na temat: paparazzi śledzą
Wideo na temat: paparazzi śledzą
Dyskusje na temat: paparazzi śledzą
 • Re: "Wspaniałe stulecie": I kto tu bardziej lubi wypić?

  Każdy czasem musi wypić, wyluzować się. Gdy widzi się w barze takiego zwykłego człowieka to "normalka", ale gdy jest to jakiś celebryta to " Pijak!" Ciężko bywa, jak na każdym kroku śledzą cię dziennikarze i paparazzi.