• Informacje na temat:

  paparazzi spotkali

Artykuły na temat: paparazzi spotkali
 • Aguilera kontra paparazzi

  W środę, 10 listopada, w sądzie w Hollywood popularna wokalistka Christina Aguilera spotkała się z fotografem Davide Keelerem. Paparazzi pozwał ją do sądu za to, że jej ochroniarz poturbował go, gdy chciał zrobić gwieździe zdjęcie.

 • Britney kontra paparazzi

  Nie widać końca walki Britney Spears z mediami. Popularna wokalistka wzięła tym razem na celownik paparazzi. Chce zabronić fotografom (szczególnie tym z plotka rskich mediów, którzy mocno zaleźli jej za skórę) robienia zdjęć w sytuacjach prywatnych. W tym celu zamierza spotkać się z gubernatorem Kalifornii Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • "Paparazzi za mną nie biegają"

  ...sprzedałabym więcej płyt? (Śmiech) Na razie paparazzi za mną nie biegają i nie zapowiada się na to, aby w najbliższej przyszłości mieli zamiar to robić. Dziękuję za rozmowę.

 • Do czego przydają się paparazzi?

  ..., może mnie pan podwieźć do domu? Jego życzeniu stało się zadość. Paparazzi stanowią nieodłączną część życia gwiazd ekranu. Dziś mało kto o tym pamięta, ale słowo określające niezbyt chlubną profesję(...) zdjęciem nie cofnie się przed niczym. Podobnie dzisiaj rasowi paparazzi gotowi są na wszystko, by uchwycić poczynania celebrytów. A nuż wydarzy się coś wyjątkowego, co będzie można uwiecznić na...

 • Łapicki o modzie i paparazzich

  ...autoironii... Pół żartem o modzie i paparazzich, pół serio o polityce, kobietach, wspomnieniach z dzieciństwa i dawnej Warszawy - "Nic się nie stało!" to zbiór pisanych od lat felietonów do "Teatru(...) książce Łapicki. To jednak nie tylko wspominki, to również rzeczywistość i ciekawskie spojrzenia paparazzich z którymi przychodzi się zmierzyć parze. - Myślę, że oswoiliśmy się z tą rzeczywistością, nie...

 • "Serce miłości" : Bliskie spotkania trzeciego stopnia

  ..., która w każdej sytuacji spodziewa się wycelowanych w nią aparatów paparazzich. Grający ich aktorzy - Jacek Poniedziałek i Justyna Wasilewska - w dużej mierze opierają swoje role na mowie ciała, na...

 • Napisał na twarzy przekleństwo

  Czy kontrowersyjny wokalista Marilyn Manson znalazł sposób na natrętnych paparazzi?

 • Olaf Lubaszenko został świętym

  Ucieczka przed paparazzi, kraksa samochodowa, a nawet skok z okrętu do lodowatej wody. Ten Świetny Mikołaj nie jest żadnym świętoszkiem! Olaf Lubaszenko i plejada gwiazd kina w przebojowej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" na ekranach już od 23 listopada.

 • Reno i Clavier w adaptacji komiksu

  Jean Reno ( "Wasabi: Hubert zawodowiec" ) i Christian Clavier, pamiętni z ról w cyklu "Goście, goście", ponownie pojawią się razem na ekranie. "L'Enquete Corse" będzie ekranizacją popularnego we Francji komiksu Rene Petillona o pechowym detektywie z Korsyki. Za kamerą stanie specjalista od komedii, Alain Berberian ( "Paparazzi" , "Pościg za milionem" ).

Zdjęcia na temat: paparazzi spotkali
Wideo na temat: paparazzi spotkali
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1879.

  czegoś się przygotowywał. Klara daje się namówić Kniewskiemu na udział w spotkaniu opłatkowym literatów. Na miejscu czekają na nich paparazzi.

 • Natalia Kukulska nabija się z brata!

  Kilka dni temu odbył się "Noworoczny Obiad z Gwiazdami", podczs którego znani wcielili się w rolę kelnerów, aby obsługiwać biedne i chore dzieci. Do zabawnej sytuacji doszło jednak po zakończeniu spotkania. Natalia Kukulska pozując fotoreporterom, w zabawny sposób nawiązała do swojego przyrodniego brata "Pikeja". Żartem rozbawiła chyba wszystkich paparazzich... Myślicie, że "Pikej" też się

 • Timberlake pozuje na swoim motocyklu

  Justin Timberlake lubi gadżety dla dużych chłopców. Spotkany przez grupę paparazzich w Hollywood, z dumą pozuje do zdjęć na motocyklu.