• Informacje na temat:

  paparazzi udało

Artykuły na temat: paparazzi udało
 • Ci źli paparazzi...

  ...ochrony wizerunku to fikcja - tabloidy przegrane procesy mają wliczone w koszty działalności. Dzięki temu to właśnie paparazzi i pozostali fotoreporterzy pracujący w show-biznesie są wyjątkowo(...) więcej na tym, by na każde pytanie odpowiadać: "pomidor". Podobną zabawę preferują nasi paparazzi. Z tym, że w roli pomidora występuje Doda. Ulubiony obiekt do uwieczniania? Doda. Najbardziej...

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • Do czego przydają się paparazzi?

  ...posłuszeństwa! Silnik zgasł i mimo wysiłków aktora nie udało się go uruchomić. Z braku lepszego rozwiązania Pitt zwrócił się do fotografa, który nadal tkwił na posterunku i robił mu zdjęcia: - Przepraszam, może mnie pan podwieźć do domu? Jego życzeniu stało się zadość. Paparazzi stanowią nieodłączną część życia gwiazd ekranu. Dziś mało kto o tym pamięta, ale słowo określające niezbyt chlubną profesję...

 • Britney wyręczy paparazzich

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać odpocząć śledzącym ją bez przerwy fotografom. Podpisała właśnie kontrakt z firmą Polaroid, która dostarczy jej kilka tysięcy jednorazowych aparatów po to, aby mogła robić sobie zawsze i wszędzie zdjęcia podczas tournee po Stanach Zjednoczonych.

 • Paparazzi ścigali córkę Michaela Jacksona

  Dwóch paparazzi zostało zatrzymanych przez policję po tym, jak usiłowali zrobić zdjęcia Paris Jackson, córce zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona.

 • J. Lo: Ucieczka przed paparazzi

  Tragicznie dla Jennifer Lopez mogła skończyć się ucieczka przed grupą paparazzich. Latynoska piosenkarka o mały włos nie stała się ofiarą wypadku samochodowego, który mogli sprokurować natrętni dziennikarze.

 • ...56-letni Elton John nienawidzi paparazzich do tego stopnia, że chętnie by ich wszystkich wystrzelał. Jego wściekłość na śledzących go na każdym kroku fotografów wzmogła się po niedawnej podróży do Włoch, gdzie gwiazdor udał się wraz z rodzicami, swym partnerem oraz "teściami".

 • "Paparazzi za mną nie biegają"

  ...sprzedałabym więcej płyt? (Śmiech) Na razie paparazzi za mną nie biegają i nie zapowiada się na to, aby w najbliższej przyszłości mieli zamiar to robić. Dziękuję za rozmowę.

 • Rihanna i Drake parą? W końcu udany pocałunek

  ...dzień, a w Miami, Rihanna towarzyszyła Drake’owi nie tylko w czasie występu. Paparazzi nakryli ich razem w nocnym klubie E11EVEN. Pod osłoną nocy w ogóle nie kryli swojej sympatii do siebie i nie mieli...

 • 15-letnia córka Madonny przyłapana

  Paparazzi sfotografowali 15-letnią Lourdes, córkę Madonny, jak pali papierosa.

Zdjęcia na temat: paparazzi udało
Wideo na temat: paparazzi udało
 • Lewandowscy byczą się na Ibizie!

  Anna i Robert Lewandowscy postanowili udać się na zasłużone wakacje. W końcu zawód sportowca jest bardzo wyczerpujący. Rola pełnoetatowej celebrytki to też niełatwy kawałek chleba, więc i Anna mogła się poczuć zmęczona. Zresztą w jakiś sposób muszą wydawać swoje zarobione miliony. Para pojechała więc na Ibizę, gdzie spędza czas na wynajętym jachcie. Śledzącym ich paparazzi udało się także zrobić