• Informacje na temat:

  paprocki

Artykuły na temat: paprocki
 • Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski pracują dla sieci dyskontów!

  Marcin Paprocki (38 l.) i Mariusz Brzozowski (38 l.) zszokowali wielu! Od jakiegoś czasu rozpoczęli współpracę z jednym z popularnych dyskontów!

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Anna Mucha na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego. Uwagę zwracał jeden szczegół... A jednak ślub?

  Paprockiego i Brzozowskiego. Na fotografiach uwagę zwraca jeden szczegół - pierścień zdobiący serdeczny palec jej prawej dłoni. To miejsce, na którym w Polsce zwyczajowo nosi się ślubną obrączkę. Czyżby...

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

 • ​Mnóstwo gwiazd na pokazie kolekcji Paprockiego i Brzozowskiego

  Każdy pokaz nowych kolekcji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego to w polskim modowym światku wielkie wydarzenie towarzyskie. Nie inaczej było i tym razem! Na wtorkowym pokazie duetu Paprocki & Brzozowski pojawiło się mnóstwo znanych z seriali gwiazd z Izabelą Trojanowską i Laurą Łącz, czyli Moniką Ross-Nawrot i Gabrielą Wilczyńską z "Klanu", na czele.

 • Viva Comet: Ponad milion głosów

  Liczba głosów oddanych przez widzów Vivy w internetowym głosowaniu na nagrody Viva Comet 2011 przekroczyła milion. Statuetki zostaną rozdane w czwartek 24 lutego.

 • Na Wspólnej

  Dominika żyje?! Daniel z policjantami znajdują ogłuszonego detektywa Paprockiego w mieszkaniu Łukasza. Na szczęście Paprocki odzyskuje przytomność. Nieoczekiwanie...

 • Varius Manx podbije USA

  Trwają rozmowy zespołu Varius Manx z producentami amerykańskiego reality music show. Menedżer zespołu Monika Paprocka potwierdza, że jest z nimi w stałym kontakcie, ale jeszcze za wcześnie, by zdradzać szczegóły.

 • Klan

  Mecenas Paprocki jest dobrej myśli w sprawie Witolda. Ilona nie może się już doczekać, kiedy opuści areszt. Tropek w domu Koziełłów odkrywa kryjówkę pieniędzy...

 • Varius Manx: Optymistyczne prognozy

  W nocy z niedzieli na poniedziałek (28 / 29 maja), poważną operację kręgosłupa przeszedł Robert Janson, lider grupy Varius Manx. On i wokalistka Monika Kuszyńska zostali najbardziej poszkodowani w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę, 28 maja, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie). "Ich stan jest poważny" - informuje Monika Paprocka, menedżerka zespołu.

Zdjęcia na temat: paprocki
Wideo na temat: paprocki
 • Matka Oli Kisio próbuje przedrzeć się na pokaz Paprockiego&Brzozowskiego!

  Izabela Kisio Skorupa nadal niestrudzenie próbuje dostać się na różnego rodzaju imprezy celebryckie w stolicy. Niestety, organizatorzy wciąż nie wysyłają jej zaproszeń, co mocno dziwi! W końcu czym różni się mama Kisio od takiej Natalii Siwiec czy Edyty Herbuś? Cóż, nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Izabela kolejny raz wdała się w pyskówkę z ochroniarzami, ale ci byli nie ugięci i nie wpuścili jej do środka! (Agencja TVN/x-news)

 • Jessica Mercedes zachwyciła zagraniczne media!

  Blogerka modowa Jessica Mercedes została dostrzeżona przez światowe media na paryskim tygodniu mody. Jakie zagraniczne gazety o niej napisały? Czy Mercedes boi się tego, że moda na blogi modowe przeminie? W "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jakie są jej plany. "Powoli i do przodu, byle się rozwijać" - powiedziała. Dlaczego duet Paprocki & Brzozowski właśnie ją wybrał do promowania nowej kolekcji

 • Ciężarna Joanna Koroniewska udzieliła wywiadu. O czym opowiedziała?

  Joanna Koroniewska (39 l.) lubi kreacje od duetu Paprocki&Brozozwski. Właśnie dlatego to oni uszyli dla niej suknię ślubną. „Dla mnie każdy ich projekt jest wyjątkowy, dlatego że przełamuje barierę stylu ślubnego” – opowiada aktorka i dodaje, że „księżniczkowe” suknie nie są dla niej. Przy okazji wywiadu mogliśmy przekonać się, jak prezentuje się Koroniewska w ciąży. Co prawda nie widać jej

Dyskusje na temat: paprocki