• Informacje na temat:

  paris hilton bez

Artykuły na temat: paris hilton bez
 • Paris Hilton ujawnia prawdę o sekstaśmie z jej udziałem

  ...„This is Paris” to tytuł filmu dokumentalnego o życiu Paris Hilton, który 14 września będzie miał premierę na YouTubie. Jednym z wątków omawianych w tej opowieści są wspomnienia celebrytki na temat sekstaśmy z jej udziałem, która wywołała ogromny skandal w 2004 r. Hilton twierdzi, że została zmuszona do udziału w nagraniu przez swojego ówczesnego chłopaka. „Czułam się, jakbym została...

 • Przeciwko Paris Hilton

  Wyrok skazujący Paris Hilton na odsiadkę 45 dni w zakładzie karnym będzie uczczony przez prawicowe ugrupowanie chrześcijańskie The Resistance. Powodem jest zniesmaczenie posiadaniem przez Hilton statusu modelu do naśladowania.

 • Paris Hilton bez chłopaka

  Piosenkarka i aktorka Paris Hilton znów jest do wzięcia. Bywalczyni salonów i jej chłopak rockman Benji Madden rozstali się po 9 miesiącach związku.

 • Paris Hilton: Rok bez seksu?

  Rozpoczynająca muzyczną karierę Paris Hilton od dłuższego czasu była bohaterką plotka rskich pism ze względu na liczne romanse. Teraz Paris zamierza zerwać z tym wizerunkiem. Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu postanowiła, że przez rok nie będzie uprawiać seksu.

 • Koniec Paris Hilton?

  Już we niedzielę, 3 czerwca, Paris rozpoczeła odbywanie kary więzienia za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy. To nie jedyny problem aktorki i piosenkarki. Firma płytowa Warner ogłosiła właśnie, że rozwiązuje umowę z Hilton. Decyzja labelu spowodowana została kiepską sprzedażą albumu "Paris". Jednocześnie do siedziby firmy wpłynął pozew, w którym firma Sparta Florida Music Group...

 • Dom Paris Hilton na sprzedaż

  Paris Hilton sprzedaje swój dom w Hollywood. Chciałaby za niego dostać 4,25 mln dolarów.

 • Hilton zagra... potwora Hilton

  Znana bywalczyni salonów - Paris Hilton - wkrótce na potrzeby jednego z seriali telewizyjnych wcieli się w przerażającą rolę.

 • Paris Hilton na wolności

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton wyszła we wtorek, 26 czerwca, z więzienia po odbyciu około połowy kary 46 dni więzienia, na którą skazano ją za prowadzenie samochodu z nieważnym prawem jazdy.

 • Paris odwiedza Lindsay

  Dwie największe skandalistki Hollywood z kobiet "pod presją" stały się kobietami "po przejściach". Po opuszczeniu więzienia Paris Hilton (26 l.) odwiedziła abstynentkę Lindsay Lohan (21 l.).

 • Sąsiedzi obgadują Paris

  Dziennikarze, którzy nie mogą porozmawiać sobie z Paris Hilton podczas jej pobytu w więzieniu, szukają pikantnych historii nawet u jej osiedlowych sąsiadów. Ostatnio dowiedzieli się, że Paris okropnie traktuje swoje domowe zwierzątka.

Zdjęcia na temat: paris hilton bez