• Informacje na temat:

  paris hilton policja

Artykuły na temat: paris hilton policja
 • Paris Hilton: Szaleniec grozi, że ją zabije!

  Paris Hilton (33 l.) i jej ojciec muszą się mieć na baczności. Nieznany mężczyzna grozi, że ich zabije!

 • Paris Hilton w więzieniu

  Paris Hilton, dziedziczka hotelarskiej fortuny Hiltonów i gwiazda reality show została skazana w piątek, 4 maja, przez sąd w Los Angeles na 45 dni więzienia za naruszenie warunków dozoru sądowego, nałożonego na nią wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • Brat Paris Hilton aresztowany! Znowu!

  Conrad Hilton (21 l.) po raz kolejny został aresztowany! Tym razem włamał się do domu swojej byłej dziewczyny.

 • Intruz w domu Paris Hilton

  Intruz, który próbował wejść się do domu słynnej dziedziczki Paris Hilton, został aresztowany na terenie jej posiadłości w Los Angeles pod zarzutem napaści na strażnika.

 • Intruz w domu Paris Hilton

  Mężczyzna, który próbował włamać się do domu Paris Hilton , został aresztowany na terenie jej posiadłości w Los Angeles pod zarzutem napaści na strażnika.

 • Paris Hilton rezygnuje z apelacji

  Paris Hilton postanowiła nie składać odwołania do wyroku skazującego ją na 45 dni więzienia. Milionerka rozpocznie odbywanie kary 5 czerwca.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Słynna dziedziczka Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany, wydobywającym się z ich samochodu.

 • Hilton przyznaje się do winy

  ...18-letni brat Paris Hilton (27 l.), Barron Hilton, przyznał się do dwóch postawionych mu zarzutów, związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Chłopak był oskarżony o prowadzenie samochodu po pijanemu i o posługiwanie się podrobionym prawem jazdy.

 • Przyznał się do winy

  18-letni brat dziedziczki hotelarskiej fortuny Paris Hilton, Barron Hilton, przyznał się do dwóch postawionych mu zarzutów, związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu.

Wideo na temat: paris hilton policja
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...