• Informacje na temat:

  paris hilton samochód

Artykuły na temat: paris hilton samochód
 • "Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

  ..."Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

 • Paris Hilton straciła "furę"!

  Luksusowa limuzyna Bentley, którą "rozbijała się" Paris Hilton, została skonfiskowana przez policję!

 • Zapracowana Paris Hilton

  Paris Hilton (26 l.) jest bardzo zajętą młodą damą. Dziedziczka fortuny Hiltonów, którą paparazzi wypatrzyli na lotnisku w Toronto, już następnego ranka po wieczornej ceremonii rozdania MTV Video Music Awards w Las Vegas przemierzała cały kontynent, promując siebie oraz cały zestaw produktów firmowany jej nazwiskiem.

 • Korea bojkotuje Paris Hilton

  Reklamy południowokoreańskiej firmy odzieżowej z dziedziczką hotelarskiej fortuny w roli głównej, Paris Hilton, zniknęły z prasy i telewizji, w związku z karą więzienia dla gwiazdki reality show.

 • Brat Paris Hilton aresztowany!

  ...18-letni Barron Hilton został zatrzymany przez policję rankiem 12 lutego w Los Angeles pod zarzutem... prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Jak donosi serwis Daily Mail, pierwszą rzeczą, jaką zrobił Barron po wylądowaniu w areszcie, był telefon do siostry Paris z prośbą o wpłacenie 10 tysięcy dolarów kaucji. Ta odmówiła oświadczając, iż chłopak musi "ponieść konsekwencje...

 • Paris Hilton w więzieniu

  Paris Hilton, dziedziczka hotelarskiej fortuny Hiltonów i gwiazda reality show została skazana w piątek, 4 maja, przez sąd w Los Angeles na 45 dni więzienia za naruszenie warunków dozoru sądowego, nałożonego na nią wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • Paris zatrzymana za posiadanie kokainy

  Doniesienia o zatrzymaniach Paris Hilton za posiadanie marihuany okazały się tylko wstępem do dalszych eksperymentów dziedziczki z narkotykami. Tym razem Hilton została zatrzymana za posiadanie kokainy.

 • Paris Hilton nie tankuje

  Samochód hollywoodzkiej gwiazdy zatrzymał się na środku drogi w Los Angeles z powodu... braku paliwa.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Słynna dziedziczka Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton rezygnuje z apelacji

  Paris Hilton postanowiła nie składać odwołania do wyroku skazującego ją na 45 dni więzienia. Milionerka rozpocznie odbywanie kary 5 czerwca.

Wideo na temat: paris hilton samochód