• Informacje na temat:

  paris hilton sukienki

Artykuły na temat: paris hilton sukienki
 • Paris Hilton dostała kosza

  Przyjęcie w jednej z restauracji w Los Angeles nie było zbyt szczęśliwe dla Paris Hilton. Dziedziczka fortuny (dorywczo również wokalistka i aktorka) próbowała, zdaniem świadków, uwieść Cristiano Ronaldo, najlepszego piłkarza globu.

 • Maria Antonina pierwszą gwiazdą

  Dziewczyna wchodzi do pokoju pełnego wpatrujących się w nią oczu. Ma na sobie ubrania za równowartość kilkunastu średnich krajowych. Może wszystko: rozpocząć tańce, alkoholowe upojenia albo seksualną orgię. Czego nie zrobi i tak skupi na sobie uwagę wszystkich. Jest najsłynniejszą osobą w kraju. Paris Hilton? Kate Moss? Ależ skąd. Maria Antonina.

 • Britney Spears bez majtek

  Britney Spears (24 l.), po niedawnym rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem (28 l.), chyba na dobre zamierza porzucić wizerunek dobrej matki i żony. Ostatnio wokalistka kilkakrotnie pojawiła się w modnych klubach u boku znanej imprezowiczki Paris Hilton. W piątek, 24 listopada, zabawa musiała być zaiste przednia, skoro Britney pojawiła się w klubie bez... majtek.

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  ...naprawdę dużo. Nie zawiodły oczywiście siostry Hilton, jak zwykle ekstrawagancko ubrane, zwłaszcza Paris, która zaprezentowała się w białej, dość krótkiej sukience z falbanami, wyglądającej jak fragment...

 • Julia Ormond: Pochwała kobiecej siły

  ...- naukę, sport - i dzięki czemu ostatecznie osiąga niezależność. Jeśli idziesz przez życie tak, jak Paris Hilton, a twoja tożsamość jest całkowicie uwięziona w twojej urodzie, to co zrobisz, kiedy ta...