• Informacje na temat:

  paris hilton więzienie

Artykuły na temat: paris hilton więzienie
 • "Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

  ..."Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Paris wyszła z więzienia

  Dziś o godzinie 00:15 nadeszła długo wyczekiwana chwila. Paris Hilton (26 l.) opuściła kalifornijskie więzienie, odbywszy 23 z 45 dni wyroku, na które została skazana za złamanie warunków zawieszenia. Kara została skrócona ze względu na dobre zachowanie dziedziczki.

 • Paris Hilton w więzieniu

  Paris Hilton, dziedziczka hotelarskiej fortuny Hiltonów i gwiazda reality show została skazana w piątek, 4 maja, przez sąd w Los Angeles na 45 dni więzienia za naruszenie warunków dozoru sądowego, nałożonego na nią wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • Paris Hilton pozwana

  Hairtech Internationals Dream Catcher, firma sprzedająca doczepiane włosy, z którą Paris Hilton podpisała wielomilionowy kontrakt pozwała dziedziczkę na 35 milionów dolarów. Hilton miała promować markę, a, jak twierdzi Hairtech, nie wywiązała się z umowy, przez co firma straciła miliony dolarów.

 • Larry King "bierze" Paris

  Larry King z CNN będzie pierwszym, który przeprowadzi wywiad z opuszczającą jutro więzienie Paris Hilton.

 • Wyjawi sekrety Paris Hilton

  Były menadżer dziedziczki hotelarskiej fortuny Paris Hilton , Jason Moore, napisał książkę, w której zdradza sekrety ich 10-letniej współpracy. We wspomnieniach Moore zdradza, jak udało mu się zrobić z Hilton gwiazdę.

 • Paris zaśpiewa o więzieniu

  Paris Hilton, która przymierza się do nagrania drugiej płyty, chce na niej zaśpiewać m.in. o swoim pobycie w więzieniu.

 • Paris Hilton idzie siedzieć

  W piątek 4 maja Paris Hilton (26 l.) została skazana na 45 dni więzienia za złamanie warunków zawieszenia. Nie możemy uwierzyć, że to naprawdę sie stało.

 • Paris dłużej w więzieniu

  "Los Angeles Times" sprawdził, iż Paris Hilton spędzić ma w więzieniu więcej czasu niż inne osoby ukarane za taki sam występek.

Zdjęcia na temat: paris hilton więzienie
Wideo na temat: paris hilton więzienie
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.