• Informacje na temat:

  partner ani dąbrowskiej

Artykuły na temat: partner ani dąbrowskiej
 • Ania Dąbrowska wróciła do byłego partnera!?

  Informacja o rozstaniu piosenkarki z długoletnim partnerem i ojcem jej dwójki dzieci, 4-letniego Stasia i 1,5-rocznej Meli, zaskoczyła wielu. Para była ze sobą przez dwanaście lat i nic nie zapowiadało, że w ich związku dzieje się aż tak źle. Rzekomym powodem rozejścia się pary miał być wybuchowy charakter Dąbrowskiej, którego jej partner miał już dość. Sami zainteresowani nie chcieli...

 • "The Voice": Baron z Tomsonem zgarniają perełki

  Bohaterowie trzeciego odcinka muzycznego show TVP2 mogli przebierać wśród jurorów, ale najlepsze głosy trafiły do drużyny Barona i Tomsona.

 • Córka Dąbrowskiej będzie nosić imię...

  We wtorek, 2 kwietnia, na świat przyszła córka Ani Dąbrowskiej. Jakie imię będzie nosić?

 • "Z premedytacją pod prąd"

  . Równie niesztampowa, oryginalna i rzucająca wyzwanie słuchaczowi jest debiutancka płyta artystki zatytułowana "The Best Of". Z okazji premiery albumu (18 marca) rozmawialiśmy z Panią Galewską, bo taki(...) to bez oglądania się na innych.

 • Ania Dąbrowska "nie radzi sobie po rozstaniu"!

  Znajomi Ani Dąbrowskiej (34 l.) są zaniepokojeni jej kondycją psychiczną. Podobno nawet zwykłe, codzienne obowiązki ją przerastają. To już depresja? – zastanawiają się.

 • Ania Dąbrowska rozstała się z partnerem! "Została sama z dwójką dzieci"

  Pod koniec 2013 r. rozpadł się trwający ponad 12 lat związek piosenkarki Ani Dąbrowskiej (33 l.) i jej menedżera Pawła Jóźwickiego.

 • Ania Dąbrowska: Za kulisami na festiwalu w Opolu spotkała ją nieprzyjemność?

  Kiedy na opolskiej scenie odebrała Superjedynkę, była taka szczęśliwa. Ale za kulisami festiwalu wydarzyło się coś, co popsuło humor Ani Dąbrowskiej. "Natknęła się tam na swojego byłego partnera(...) było łatwe spotkanie. Ania długo po rozstaniu z Pawłem nie mogła dojść do siebie. Teraz bolesne wspomnienia wróciły" - dodaje. Paweł przez lata był menadżerem Ani, gdy go zabrakło artystka musiała sama...

 • Ania Dąbrowska: Jej życie po rozstaniu!

  Ania Dąbrowska (33 l.) jakiś czas temu rozstała się z partnerem i została z dwójką dzieci. Jak sobie radzi jako samotna matka?

 • Oto synek Ani Dąbrowskiej

  Wokalistka Ania Dąbrowska (30 l.) na 48. festiwalu w Opolu zaśpiewa piosenkę Ewy Demarczyk. Do stolicy polskiej piosenki przyjechała z partnerem Pawłem Jóźwickim i synkiem Stasiem . Zobaczcie zakulisowe zdjęcia!

 • Ania Dąbrowska w ciąży?

  Znajoma Ani Dąbrowskiej (29 l.) twierdzi, że piosenkarka i jej partner niebawem zelektryzują publiczność radosną nowiną. - Na razie zwlekają i czekają na odpowiedni moment - mówi.

Wideo na temat: partner ani dąbrowskiej
 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Chodorkowski

  Chodorkowski jest próbą obiektywnego i prawdziwego spojrzenia na kontrowersyjnego rosyjskiego przedsiębiorcę, wzbudzającego międzynarodowe zainteresowanie, choć od wielu lat przebywającego w więzieniu. "Nie chciałem robić z Chodorkowskiego ani diabła, ani tym bardziej świętego. Starałem się po prostu przedstawić zróżnicowany obraz tego człowieka" - tłumaczy reżyser. Prace nad filmem trwały pięć lat - od 2005 do 2010 roku. Budżet wyniósł zaledwie 400 000 euro, choć zdjęcia kręcono w różnych...