• Informacje na temat:

  partner ani muchy

Artykuły na temat: partner ani muchy
 • ​"M jak miłość": Anna Mucha spotyka się z synem znanego aktora?

  Anna Mucha, czyli Magda Budzyńska z "M jak miłość", zaledwie kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swych dzieci, a już spotyka się z nowym mężczyzną... Paparazzi przyłapali ją niedawno na randce z Jakubem Wonsem znanym m.in. z roli Roberta w "Klanie". Czy gwiazda "Emki" i syn Grzegorza Wonsa rzeczywiście mają się ku sobie?

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • "M jak miłość": Anna Mucha spotyka się z synem znanego aktora?

  Anna Mucha, czyli Magda Budzyńska z "M jak miłość", zaledwie kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swych dzieci, a już spotyka się z nowym mężczyzną... Paparazzi przyłapali ją niedawno na randce z Jakubem Wonsem znanym m.in. z roli Roberta w "Klanie". Czy gwiazda "Emki" i syn Grzegorza Wonsa rzeczywiście mają się ku sobie?

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Anna Mucha promienieje! Widać, że jest zakochana?!

  Anna Mucha (40 l.) od jakiegoś czasu układa sobie życie na nowo już bez swojego wieloletniego partnera Marcela. Jednak znów promienieje! A to wszystko za sprawą nowej miłości!

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Anna Mucha spotyka się z tajemniczym biznesmenem? Zaskakujące doniesienia!

  Anka Mucha od jakiegoś czasu znów jest na ustach wszystkich.  Jej zachowanie w show "Dance, dance, dance" budzi ogromne emocje, co aktorce raczej nie przeszkadza. Do tego doszły plotki o jej rzekomym romansie z byłym chłopakiem, czyli Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani zaczęli sugerować, że może faktycznie coś jest na rzeczy. Ostatnio showman zamieścił nawet zdjęcie z kwarantanny, którą miał...

 • Mucha parasolką broni Wojewódzkiego

  Anna Mucha (25 l., serial "M jak Miłość") zdzieliła parasolką fotoreportera, który obraził Kubę Wojewódzkiego (40 l.), jej życiowego partnera. Incydent wydarzył się podczas niedzielnego (27 listopada) wiecu równości w Łodzi.

 • Anna Mucha długo na to czekała! Co za radosna nowina!

  Kilka tygodni temu do sieci trafiły zdjęcia z randki Anny Muchy i Jakuba Wonsa. Zakochani spacerowali ulicami Warszawy, trzymając się za ręce.  To duża zmiana w życiu aktorki, która przecież od dłuższego czasu była sama. Wons to pierwszy partner gwiazdy od czasu głośnego rozstania z mężem Marcelem Sorą, z którym aktorka ma dwoje dzieci, Stefanię (8 l.) i Teodora (5 l.).  Wszystko wskazuje na to...

 • Mucha wciąż z Wojewódzkim

  Ania Mucha jednak nie rezygnuje z "M jak miłość". Wygląda na to, że i w życiu postanowiła nie rezygnować z miłości. Czy jej rozstanie z Kubą Wojewódzkim, podobnie jak z seriale m, to fikcja?

Zdjęcia na temat: partner ani muchy
 • Oni zostali rodzicami w 2011 roku