• Informacje na temat:

  partner ani przybylskiej

Artykuły na temat: partner ani przybylskiej
 • Przybylska: Kobieta pracująca

  ...kłopotów finansowych klubu, w którym gra partner Anny Przybylskiej, para zmieni swoje przyzwyczajenia i częściej pojawiać się będzie w blasku fleszy? W marcu po raz trzeci zostali rodzicami. Tym razem(...) wyjścia. Dla dobra rodziny musiała wrócić na plan filmowy. Ale ani przez moment nie przestała wspierać partnera. - Wiem, że on myśli, jak ułożyć nam przyszłość, że otworzy jakiś interes albo zostanie...

 • Co z filmem o Annie Przybylskiej?

  Film o życiu zmarłej przedwcześnie Annie Przybylskiej miał mieć premierę w przyszłym roku. Teraz okazuje się jednak, że nie wiadomo, czy produkcja w ogóle powstanie.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Annie Przybylskiej: "Była dla mnie ważna"

  Właśnie ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz sporo miejsca poświęcił swojej byłej partnerce, aktorce Annie Musze. Okazuje się, że nie tylko ona była ważna w jego życiu. Taką osobą była również Anna Przybylska.

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ...przedwcześnie... Ania na zawsze zostanie w naszych sercach..." - kolejne słowa. 1 października, kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci Anny Przybylskiej, do ludzi, którzy wciąż pamiętają o Ani, swe(...) życie mojej córki Ani Przybylskiej. Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca. Prawie każdego...

 • Smutne wieści dla fanów Anny Przybylskiej

  To nie będzie miła wiadomość dla fanów zmarłej w październiku 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej. Chociaż od lat zapowiadano powstanie filmu biograficznego o jej życiu, to ten najprawdopodobniej nie powstanie. Radosław Piwowarski, który miał go reżyserować, wyjaśnił powody takiej decyzji. Prywatnie reżyser przyjaźnił się z Przybylską.

 • Przybylska: Zmiana wizerunku

  ...doskonale się rozumieją i wspierają w trudnych sytuacjach. Anna Przybylska wierzy, że taka przyjaźń jest możliwa nie tylko na ekranie, ale także w prywatnym życiu. - Bohaterki serialu znają się już(...) - świetnie się rozumiemy, spędziłyśmy kilka wspaniały chwil. Tym bardziej jestem, że przyjaźń między kobietami jest możliwa - tłumaczy aktorka. Wszystkie aktorki w serialu wzbudzają zazdrość żeńskiej...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

Zdjęcia na temat: partner ani przybylskiej
Wideo na temat: partner ani przybylskiej