• Informacje na temat:

  partner markowskiej

Artykuły na temat: partner markowskiej
 • Markowska ochrzciła

  W pierwszy dzień świąt wielkanocnych Patrycja Markowska (29 l.) i jej partner Jacek Kopczyński (37 l.) ochrzcili swojego pierworodnego synka Filipka (2 mies.). Na tę okazję specjalnie zamknięto kościół.

 • Markowska zmienia pieluchy

  Ojciec dziecka Patrycji Markowskiej pozostawia zmianę pieluch ich syna piosenkarce.

 • Markowska stawia ultimatum

  Ślub Patrycji Markowskiej z aktorem Jackiem Kopczyńskim, ojcem jej dziecka Filipa, stanął pod znakiem zapytania.

 • Księżycowa Patrycja Markowska

  Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć najnowszy teledysk Patrycji Markowskiej. Utwór nosi tytuł "Księżycowy" i promuje nadchodzącą płytę wokalistki.

 • Łzy Patrycji Markowskiej

  ...synkiem, choć rozstała się z nim zaledwie na parę godzin - relacjonuje "Fakt". Patrycja Markowska przyjechała do Sopotu w roli gwiazdy. Towarzyszył jej partner Jacek Kopczyński i ich ośmiomiesięczny syn(...) zakontraktowane wcześniej koncerty, ale pozostałe plany muszą poczekać. Nagrywanie następnej płyty także" - kończy szczęśliwa mama. Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL.

 • Wokalistkę z synem ze szpitala odebrał jej partner, aktor Jacek Kopczyński (37 l.). "Wbiegł do środka, wyniósł rzeczy Patrycji i umieścił je w bagażniku, po czym poszedł po nią samą" - relacjonuje "Fakt". Na miejscu był również "Super Express", który zaznacza, że Kopczyński przyniósł ukochanej bukiet czerwonych róż. "Dumny jak paw świeżo upieczony tata i partner piosenkarki dzień w dzień...

 • Patrycja Markowska po krańce nerwów

  ...korytarzach" (w teledysku do tej piosenki wokalistce towarzyszył partner życiowy, aktor Jacek Kopczyński). Edycja specjalna zawierała dodatkowo trzy utwory bonusowe: "Moja kolęda", "Chodź, pomaluj mój świat(...) Markowska. Czytaj także: Dojrzałą Patrycja Markowska: Posłuchaj płyty! Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL!

 • Patrycja Markowska w ciąży!

  Jak się dowiedział "Fakt" - to dopiero pierwsze tygodnie ciąży. Wokalistka nie zdążyła jeszcze zrobić nawet badań i USG, wykonała jedynie test ciążowy. Szczęśliwym tatą jest jej partner, 36-letni(...) antykoncepcyjne, szybciutko postarała się o dziecko. Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL.

 • ...29-letnia Patrycja Markowska wkrótce będzie przysięgać miłość po grób swojemu partnerowi Jackowi Kopczyńskiemu (37 l.).

 • Markowska:"Mam rozdarte serce!"

  Przypomnijmy, że jedna z gwiazd tegorocznych krakowskich Wianków wraz ze swoim partnerem życiowym, aktorem Jackiem Kopczyńskim, wychowuje półtorarocznego synka Filipa. - Za każdym razem, gdy(...) poniżej: Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: partner markowskiej
Dyskusje na temat: partner markowskiej