• Informacje na temat:

  partner megan fox

Artykuły na temat: partner megan fox
 • Były chłopak Miley Cyrus i Megan Fox (29 l.) ponoć mają się ku sobie!

 • Megan Fox nie jest zaręczona

  Wielbiciele urody amerykańskiej aktorki Megan Fox mogą odetchnąć z ulgą - doniesienia o jej zaręczynach z partnerem Brianem Austinem Greenem okazały się nieprawdziwe.

 • Megan Fox jednak w ciąży?

  Media za oceanem od paru miesięcy spekulują, czy Fox i jej partner Brian Austin Green spodziewają się dziecka. Kilka tabloidów twierdzi, że informację potwierdzili ich informatorzy. Sami aktorzy nie zareagowali jeszcze na te doniesienia. Na razie milczy też ich agent. Przypomnijmy, że ukochany Fox ma już 10-letniego syna Kassiusa, którym aktorka często się opiekuje. Sama Megan nigdy nie ukrywała...

 • Megan Fox ukryła ślub przed mamą

  Mama gwiazdy Hollywood - Megan Fox - dowiedziała się o jej ślubie z aktorem Brianem Austinem Greenem z mediów.

 • Partner Megan Fox: Jestem szczęściarzem

  Aktor Brian Austin Green (37 l.) jest dumny, że wziął ślub ze współczesnym symbolem seksu - Megan Fox (24 l.). Jak przyznaje, codziennie dziękuje za to, co go spotkało.

 • Aktorstwo jest jak prostytucja

  Megan Fox ("Transformers") przyznała, że nie cierpi kręcenia scen erotycznych, ponieważ czuje się wtedy jak "prostytutka".

 • Megan Fox znowu wolna

  ..."Najseksowniejsza kobieta świata", Megan Fox i jej partner Brian Austin Green zdecydowali się zerwać swoje zaręczyny.

 • Za młoda, by być żoną?

  Gwiazda Hollywood - Megan Fox - twierdzi, że ludzie zarzucają jej, iż wzięła ślub w zbyt młodym wieku.

 • Megan Fox wyszła za mąż!

  ...24-letnia seksbomba Megan Fox poślubiła swojego wieloletniego partnera, aktora znanego z serial u "Beverly Hills 90210" Briana Austina Greene'a .

 • "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".

Wideo na temat: partner megan fox
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • Transformers: Zemsta upadłych

  Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem...