• Informacje na temat:

  partnerka aneta

Artykuły na temat: partnerka aneta
 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  ...- Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • Krzysztof Ibisz: Bez partnerki na okładce!

  - Nie pokażę się już ze swoją partnerką na okładce żadnego pisma. Kiedy to robiłem, zakładałem, że związek jest na całe życie. Kolegom z show-biznesu mówię, że lepiej nie otwierać tych pierwszych drzwi, nie zapraszać do swojej prywatności - mówi prowadzący "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz.

 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  ...- mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Stefano Terrazzino. Tancerz utrzymuje relacje z obiema tanecznymi partnerkami. Jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca i stara się, aby żadna z nich nie...

 • "Taniec z gwiazdami": Pierwsze łzy i kontuzje

  Klaudii Halejcio wypadł bark, Aneta Zając i Joanna Moro trenowały ze łzami w oczach, a Dawid Kwiatkowski klęczał przed swoją instruktorką. Uczestnicy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" z ogromnym poświęceniem od tygodni trenują za zamkniętymi drzwiami. Show rusza 7 marca w Telewizji Polsat.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kogo już nie zobaczymy?

  To jednak niespodzianka! W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z show Polsatu musieli pożegnać się Natalia Siwiec i Jan Kliment. Zdaniem jurorów, para radziła sobie coraz lepiej. W tej edycji "TzG" po raz pierwszy padły cztery dziesiątki - otrzymali je Aneta Zając i Stefano Terrazzino!

 • Moskwa jednak zatańczy

  .... Będzie tańczyć z Robertem przez dwa najbliższe odcinki. Możliwe, że później do programu powróci Aneta.

 • Groźna kontuzja na lodzie

  Upadek na szyny, po których jeździ kamera, sprawił, że Aneta Kowalska, tancerka programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", doznała groźnej kontuzji i nie wystąpi w programie.

 • Kammel został, Prokop odchodzi

  ...o tym z dyrektorem TVP2 Wojciechem Pawlakiem" - potwierdza Aneta Wrona, rzecznik TVP. Chyba najwyższy spośród polskich prezenterów, Marcin Prokop i jego zawodowa partnerka znaleźli pracę(...) ten będzie zawierał między innymi zapis dotyczący nowego, rozrywkowego show w TVP1" - poinformowała Aneta Wrona.

 • Stefano Terrazzino: Specjalista od "otwierania" kobiet

  ...przejść ulicą. Jest tak jak dawniej. Po prostu jest normalnie. Przed nami kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Emocje rosną z dnia na dzień. Pan i pańska partnerka Aneta Zając już jesteście w gronie(...) naprawdę fajna energia. Aneta jest bardzo miłą dziewczyną. Skromną, naturalną, normalną. Nie daje mi odczuć, że jest popularną aktorką. Tak się zastanawiam, że może jest nawet trochę za skromna jak na ten...

Zdjęcia na temat: partnerka aneta
Dyskusje na temat: partnerka aneta
 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  tak,tak. Wszystko fajnie, serial co dzien ogladany, my widzowie sie angazujemy w zycie serialowych bohaterow......ale zycie to nie jest serial i KAZDY ODPOWIEDZIALNY PARTNER(partnerka) NIE PORZUCA SWOICH DZIECI I PARTNERKI DLA CHWILOWEJ FASCYNACJI. Prawdziwe zycie i odpowiedzialnosc za najblizszyszych polega na byciu przy nich co kolwiek sie zdarzy, WON Z WŁODARĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  PANI AGNIESZKO WŁODARCZYK!!! Jeśli nawet, jak Pani sugeruje, że krzywdzące ją i jej ukochanego artykuły inicjuje Aneta Zając, była partnerka Mikołaja Krawczyka... to dziwi się jej Pani??? Niech Pani lepiej cicho siedzi i cieszy się tym swoim szczęściem, wyhodowanym na czyimś nieszczęściu skoro nic innego Pani nie potrafi... ale troszkę samokrytycyzmu nie zaszkodziłoby!!!

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  PANI AGNIESZKO WŁODARCZYK!!! Jeśli nawet, jak Pani sugeruje, że krzywdzące ją i jej ukochanego artykuły inicjuje Aneta Zając, była partnerka Mikołaja Krawczyka... to dziwi się jej Pani??? Niech Pani lepiej cicho siedzi i cieszy się tym swoim szczęściem, wyhodowanym na czyimś nieszczęściu skoro nic innego Pani nie potrafi... ale troszkę samokrytycyzmu nie zaszkodziłoby!!!

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  i dlatego porzucil rodzine. rodzina to zona i dzieci.Zburzyl dom dzieciakom, aneta odgruzowuje w pocie czola. macierzynstwo nie jest latwe, wiele wyrzeczyn, wiele emocji w tym. kazdy dzien jest planowany i jest rutyna dnia.nie mozna sie zjawic z nienadzka i popsuc komus rutyne dnia i plan zajec i zabrac dzieci a potem je w szmatlawcach ogladac , bo partnerka taty "przerywa milczenie" hehehe

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  i zabrac sobie dzieci i ze swoja partnerka im organizowac czas po swojemu- i mozliwe ,ze zupelnie nie w zgodzie z tym jak to matka widzi.. aneta bedzie co tydzien w szmatlawcach widziala swoje(...). kiedy tylko chcial to mial jak z nimi mieszkal. a teraz zafundowal sobie i im sytuacje toksyczna. latwo tak nie pozwoli mu aneta na burzenie tego co tworzy.i jej w tym szczerze kibicuje. jemu

 • Re: Będzie ślub?

  rowniez jesli powstaly dzieci to nie bylo to dlatego ze on sie nie zabezpieczyl widocznie chcieli.Ale ze Mikolaj to nieodpowiedzialny gnojek to zrobil jak zrobil.Pomysl skoro Aneta urodzila blizniaki to(...) pieluche zmienic, partnerka moze cos zaczela wymagac i on zalil sie zalil az sie zakochal ciekawe co bedzie jak za 2-3 lata ona zajdzie w ciaze a jego zacznie pocieszac inna tez napiszesz ze sie nie

 • Re: Będzie ślub?

  zabezpieczyl widocznie chcieli.Ale ze Mikolaj to nieodpowiedzialny gnojek to zrobil jak zrobil.Pomysl skoro Aneta urodzila blizniaki to myslisz ze miala dla niego czas grajac jeszcze w serialach i koles sie wypial bo Agnieszka na pewno dala mu chetnie haha.Pocieszala go bo on biedny taki nieszczesliwy sie zrobil trzeba bylo moze pieluche zmienic, partnerka moze cos zaczela wymagac i on zalil sie