• Informacje na temat:

  partnerka jana klimenta

Artykuły na temat: partnerka jana klimenta
 • Jan Kliment ma romans z 20 lat młodszą aktorką!?

  Wygląda na to, że Jan Kliment (40 l.) znowu zawrócił w głowie sporo młodszej. Co na to jego obecna partnerka?

 • "Taniec z Gwiazdami" [finał]: Kryształowa Kula dla Agnieszki Sienkiewicz

  Agnieszka Sienkieiwcz w duecie ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. W finale pokonali parę Anna Wyszkoni-Jan Kliment.

 • Jan Kliment wdzięczny przyjaciółkom za wsparcie!

  Tragedia brata Jana Klimenta poruszyła serca gwiazd, które zadeklarowały pomoc.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...dobre wrażenie i sposobie jedzenia ptysia przy stole, zgarnia... 2800 złotych! "Życie na gorąco" przyłapało ostatnio Jana Klimenta na czułościach z pewną 20-latką. Bynajmniej nie była nią jego obecna partnerka, Lenka Tvrzova. Tygodnik dowiedział się, że ta tajemnicza dziewczyna to niejaka Tosia Jarnuszkiewicz. Fani reklam mogą kojarzyć ją ze spotów jednego z operatorów sieci komórkowej...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Piotr Szwedes odpadł z "Tańca..."

  ...nie wyszło." Para zyskała 35 punktów. Przyszła pora na najbardziej kontrowersyjną parę tej edycji, czyli Katarzynę Grocholę i Jana Klimenta, którzy zatańczyli qucikstepa do melodii z musicalu "Cabaret...

 • To już koniec Maseraka?

  Rafał Maserak po odpadnięciu z programu swej partnerki Agnieszki Jaskółki stracił pozycję lidera "Tańca z gwiazdami". Dostał gorzką lekcję pokory. Czy będzie umiał wyciągnąć z niej wnioski?

 • Krzysztof Ibisz: Bez partnerki na okładce!

  - Nie pokażę się już ze swoją partnerką na okładce żadnego pisma. Kiedy to robiłem, zakładałem, że związek jest na całe życie. Kolegom z show-biznesu mówię, że lepiej nie otwierać tych pierwszych drzwi, nie zapraszać do swojej prywatności - mówi prowadzący "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz.

 • Jan Kliment: Nigdy nie zrezygnuję z tańca dla kobiety!

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że chce się na niego patrzeć. Jest w dobrym momencie życia. Dopiero teraz dostrzega wszystkie swoje atuty.