• Informacje na temat:

  partnerka kammela

Artykuły na temat: partnerka kammela
 • Ostatni taniec Kammela

  Wczorajszy odcinek "Tańca z gwiazdami" nie pozostawił złudzeń. Widzowie mieli już dość osoby Tomasza Kammela i dali temu wyraz w głosowaniu sms-owym, na podstawie którego znany prezenter został wyeliminowany z dalszej rywalizacji o nagrodę główną - czerwone porsche.

 • Posada Tomasza Kammela w TVP zagrożona?

  Niedawno w telewizji publicznej nastąpiło wiele szokujących zmian. Sławni prowadzący najpopularniejszych programów rozrywkowych musieli pożegnać się ze swoją posadą. Tym razem krążą plotki o wycofaniu Tomasza Kammela z tanecznego show "Dance Dance Dance". Czy doniesienia portalu plotkarskiego się potwierdzą?

 • Partnerce Kammela grozi 10 lat

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie sporządza plan śledztwa w sprawie b. wiceprezes banków BPH i PEKAO S.A. - Katarzyny Niezgody. Artykuł Kodeksu karnego, który jest podstawą śledztwa, przewiduje karę do 10 lat więzienia za wyrządzenie spółce "szkody majątkowej w wielkich rozmiarach".

 • Kto uratuje Kammela?

  Nowy wizerunek Kammela ma wykreować Przemysław Nieużyła - donosi "Fakt". To ceniony fachowiec od PR i właściciel firmy, która "w innowacyjny sposób zajmuje się kreowaniem lub odbudowaniem wizerunku(...) nie dobrze być z nimi na bakier . Przemysław Nieużyła upewni się że Państwa imię jest wypowiadane z pozytywnym wydźwiękiem". To dla Tomasza Kammela bezcenna obietnica. Tym bardziej, że po zwolnieniu...

 • Kammel został, Prokop odchodzi

  Telewizja Polska zdołała zatrzymać Tomasza Kammela, ale bezpowrotnie traci swoich czołowych prezenterów - Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

 • Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi "The Voice of Poland"?

  Jak donosi "Fakt", nową partnerką Tomasza Kammela i Macieja Musiała w "The Voice of Poland" będzie Barbara Kurdej-Szatan.

 • Znamy prowadzących "The Voice of Poland". Jest niespodzianka!

  Twórcy "The Voice of Poland" ujawnili, kto poprowadzi jubileuszową, dziesiątą edycję talent show. Oprócz Tomasza Kammela i Maćka Musiała w programie zobaczymy Marcelinę Zawadzką oraz Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego.

 • Ile Kammel zarabiał w TVP?

  .... Atmosfera po aferze finansowej ze szkoleniami dla Pekao SA, w której głównymi "bohaterami" był on i jego partnerka Katarzyna Niezgoda - musi trochę przestygnąć. "Kammel nie cieszył się ostatnimi czasy rekordową sympatią widzów. Kontrakt gwiazdorski płaci się m.in. za wizerunek prezentera. A wartość Kammela jest teraz ujemna" - powiedział "Dziennikowi" jeden z menedżerów TVP. Jedno jest pewne...

 • Kammel od jesieni w Polsacie

  ...w myjni samochodowej. Przypomnijmy, że Tomasz Kammel był jednym ze współprowadzących tegoroczny Sopot TopTrendy Festiwal 2010. Miał to być test dla Kammela, bo zapowiadano, że jeśli dziennikarz się...

 • Kammel gwiazdą "Tańca"!

  TVN. Po telefonach reporterów "Super Expressu" w TVP rozpętała się wielka burza. Nieoficjalnie wiadomo, że TVN przyjmie Kammela z otwartymi rękami.

Zdjęcia na temat: partnerka kammela