• Informacje na temat:

  partnerka mikolaja krawczyka

Artykuły na temat: partnerka mikolaja krawczyka
 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  ...partnerzy zbliżyli się do siebie, a nieporozumienia poszły już w zapomnienie. Podobno jest to w dużej mierze zasługa obecnej partnerki Krawczyka. Sylwia jest dojrzałą kobietą, mamą Natana (12

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk rzuci aktorstwo dla śpiewania?

  Teledysk do utworu "Teraz Ty" powstawał m.in. w schronisku dla zwierząt. W wideoklipie wzięła udział także partnerka Krawczyka, aktorka Agnieszka Włodarczyk. - Jesteśmy świeżo po premierze(...) Krawczyka i Rockoholic był numer "Wykochaj mnie na śmierć", który na platformie YouTube odtworzono ponad 200 tysięcy razy.

 • Mikołaj Krawczyk: Aktor i wokalista

  Mikołaj Krawczyk, znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość", jest jednocześnie wokalistą w zespole Rockoholic. Właśnie swoją premierę ma drugi utwór zespołu. Twórcą teledysku jest Michał Krawczyk. Był to debiut aktora w roli reżysera, scenarzysty i producenta.

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wiją sobie gniazdko

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk są ze sobą od dwóch lat. Ich związek był zaskoczeniem dla wielu osób. Poznali się na planie "Pierwszej miłości", gdzie również grała była partnerka Krawczyka i matka jego dzieci, Aneta Zając. Jakiś czas temu zaręczyli się i choć nie wiadomo, na kiedy ustalili datę ślubu, to już szykują dla siebie dom! Agnieszka Włodarczyk zdradziła tę informację...

 • Ich miłość przetrwa każdą burzę?

  Tuż przed Nowym Rokiem tabloidy obwieściły rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tymczasem ich związek kwitnie w najlepsze! Aktorska para myśli nawet o tym, by się pobrać!

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na „Pierwszej miłości”

  ...zespołu Rockoholic. Ostatni klip grupy "Teraz Ty" powstał m.in. na terenie schroniska dla zwierząt. W teledysku wystąpiła Agnieszka Włodarczyk, partnerka wokalisty. Aktor dawno zapomniał już...

 • Gorąca miłość służy serialowi

  Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wzbudził wiele emocji. Przeniosły się one na popularność nie tylko aktorów, ale i serialu.

 • ..."Mój klient płaci co miesiąc zasądzone 3 tys. złotych " - mówi "SHOW" reprezentująca Mikołaja Krawczyka mecenas Hanna Szarejko. Zając chciałaby jednak, by ta kwota była nieco wyższa, czemu(...), czy jego wątek w serialu będzie kontynuowany, a wydatków ma sporo. Razem z Agnieszką wynajmuje dom pod Warszawą. Jego partnerka na razie nie ma stałej pracy - nagrała płytę, trochę koncertuje...

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

Zdjęcia na temat: partnerka mikolaja krawczyka
Wideo na temat: partnerka mikolaja krawczyka
 • Mikołaj Krawczyk o odejściu z "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu „Pierwsza miłość”. Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji. W ciągu zaledwie kilku miesięcy znalazł pracę na planie dwóch kolejnych seriali i ma nowe pomysły na rozwój swojej aktorskiej kariery.