• Informacje na temat:

  pati sokol weronika

Artykuły na temat: pati sokol weronika
 • Pati Sokół jest "naga"

  Domniemana (była) dziewczyna Nergala, lesbijski teledysk z Weroniką Rosati, nieudany udział w "X Factorze" - Pati Sokół miała imponujące wejście do polskiego show-biznesu. Teraz prezentuje kolejny klip.

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Ekscentryczna i odważna wokalistka nie spodobała się jurorom "X Factor", ale ciągle próbuje udowodnić, że nie mieli racji, wyrzucając ją z programu. Pati Sokół prezentuje swój nowy teledysk, z gościnnym udziałem Macieja Stuhra.

 • Riya Sokół całkiem naga w teledysku "Awaken as Love"

  Pati Sokół , obdarzona sopranem koloraturowym, reklamowała się jako "jedyna na świecie Polka pracująca z nauczycielem Michaela Jacksona i Steviego Wondera" (Seth Riggs). Pierwszą piosenkę "Woman's Work" miała dostać od samej Kate Bush. To właśnie w teledysku do "Woman's Work" całowała się z Weroniką Rosati. Sprawdź tekst utworu "Woman's Work" w serwisie Teksciory.pl! Jej występ...

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  ..."Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.