• Informacje na temat:

  patricia kazadi kim jest

Artykuły na temat: patricia kazadi kim jest
 • Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. - Jestem swoim największym krytykiem - mówi Patricia Kazadi.

 • Patricia Kazadi: Nowa piosenka "Tak niewiele" do filmu "Miłość jest wszystkim"

  Do sieci trafił utwór "Tak niewiele" w wykonaniu Patricii Kazadi. Piosenka pochodzi z filmu "Miłość jest wszystkim", który trafi do kin w piątek 23 listopada.

 • Patricia Kazadi: Zobacz teledysk "Tak niewiele" do filmu "Miłość jest wszystkim"

  Poniżej możecie zobaczyć klip "Tak niewiele" w wykonaniu Patricii Kazadi. Piosenka pochodzi z filmu "Miłość jest wszystkim", który trafił do kin w piątek 23 listopada.

 • Patricia Kazadi zakochana w byłym koszykarzu NBA

  ...ciekawe, pochodzi z Konga. A przecież pani Patricia ma również kongijskie korzenie. Ojciec piosenkarki, Jofa Kazadi, pochodzi z tamtych stron. Czy byli sobie pisani? Tego nie wie nikt. Ale pewne jest(...)Patricia Kazadi (25 l.) wylała morze łez, schudła, wpadła w depresję. Z jednej strony miała poczucie, że doświadczała uczuć niezwykłych i szlachetnych, a z drugiej - że los się na nią uwziął...

 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.

 • Kazadi: Dobrze się czuję z dużą pupą

  ...- Pupa to największy atut ciemnoskórych kobiet - Patricia Kazadi mówiła, Piotr Najsztub słuchał.

 • Kazadi dziewczyną Adamczyka

  We wchodzącej w piątek na ekrany naszych kin komedii "Święty interes" Macieja Wojtyszki, obok Piotra Adamczyka i Adama Woronowicza zobaczymy Patricię Kazadi.

 • Wieloboistka

  ...- Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

 • Twitter skończył 10 lat. Gwiazdy muzyki "ćwierkają"

  Mówi się, że w Polsce Twittera przejęli politycy oraz dziennikarze sportowi. Jest w tym dużo prawdy. Polscy artyści zdecydowanie bardziej wolą Facebooka i Instagrama. Jednak na Zachodzie często bywa tak, że to właśnie profil na Twitterze jest prowadzony przez danego wykonawcę regularniej od tego na Facebooku i to on jest głównym kanałem kontaktu na linii gwiazda - fan.

 • To on wygrał "You Can Dance"!

  ...prosto ze szkoły w Los Angeles, do której pojedzie zwycięzca "You Can Dance". - Wielki finał "You Can Dance" jest jak Super Bowl - czeka się na to cały rok - powiedziała rozpoczynając program Patricia(...) parkiecie pojawiła się Patrica Kazadi, która... zatańczyła z Rafałem "Roofim" Kamińskim (zajął 2. miejsce w pierwszej edycji "YCD"). Para zatańczyła do utworu "Troublemaker" Taio Cruz. Po podliczeniu...

Wideo na temat: patricia kazadi kim jest
 • Kim jest 17-letnia siostra Patricii Kazadi? „Nie odziedziczyłam po siostrze..."

  Patricia Kazadi przedstawiła swoją siostrę Victorię, która ma 17 lat i uczęszcza jeszcze do liceum. Jej pasją jest reżyseria i montaż filmów. Patricia ma nadzieję, że wystąpi kiedyś w filmie(...). - Nie odziedziczyłam po siostrze tego życia socjalnego na ściankach - wyznała. Patricia Kazadi, oprócz siostry, ma jeszcze młodszego brata Williama. (Wideoportal/x-news)