• Informacje na temat:

  patricia kazadi prywatnie

Artykuły na temat: patricia kazadi prywatnie
 • Jak mieszka Patricia Kazadi?

  Znana z "Na Wspólnej" oraz "Licencji na wychowanie" Patricia Kazadi to jedna z najmłodszych gwiazd, które zaprosiły kamery programu MTV "Jak oni mieszkają" do swojego domu.

 • Patricia Kazadi: Konkurencja niech się boi

  Już 1 marca startuje czwarta edycja programu "X Factor". Prowadząca Patricia Kazadi opowiada nam o nowościach, jakie czekają na widzów i wyjaśnia, dlaczego ten show nie ma sobie równych. Zdradza także prywatne plany i marzenia na najbliższą przyszłość.

 • Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Tancerz twierdzi, że przez długi czas był dla Patricii Kazadi wzorem. To od niego czerpała siłę do walki o siebie i przeciwstawienia się rasistowskim zaczepkom. Łączącą ich od kilkunastu lat przyjaźń gospodarz "Top Model" określa jako trudną, głównie z powodu silnych charakterów obydwojga.

 • Patricia Kazadi: Za dużo wydaje, za mało zarabia?

  Patricia Kazadi wymijająco odpowiedziała na pytanie, czy uważa, że zarabia za mało.

 • Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.

 • Wieloboistka

  ...- Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

 • ...występ w programie "Jak oni śpiewają", przed sześcioma milionami widzów, dał jej ogromną siłę i sprawił, że stała się odważniejsza. Katarzyna Sowińska i Patricia Kazadi wręcz nie chciały odkleić się...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mam powody do uśmiechu

  ...i Adam Zdrójkowski oraz Patricia i Victoria Kazadi. A gdy pani ich oglądała, przyszedł pani do głowy jakiś teledysk, który chciałaby pani zatańczyć, choćby tylko dla siebie? - Już kiedy byłam mała(...) scenie. Prywatnie też lubi pani tańczyć? - Uwielbiam! Podczas studiów zdarzało się, że razem z przyjaciółką szłyśmy do klubu na godzinę tylko po to, by się właśnie wytańczyć i wyszaleć. Czuje się...

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  ...uprawiania seksu bez miłości. Patricia Kazadi ze łzami w oczach rozmawiała z Najsztubem o rozstaniu ze swoją wielką miłością i kłopotach z zasypianiem. Studio odwiedziła też Doda, która stanowczo...

 • "Na Wspólnej": Kolejny dramat

  Agresywne zachowanie mieszkającego po sąsiedzku Jacka Dolniaka (Paweł Ferens) niepokoi Martę (Joanna Jabłczyńska). Podejrzewa, że mężczyzna może być niebezpieczny dla swojej żony Beaty (Patricia Kazadi). Przeczucie jej nie myli. W kilku najbliższych odcinkach zobaczymy, jak Konarscy probują pomoc maltretowanej dziewczynie. Będzie to trudne, bo Beata okaże się psychicznie uzależniona od męża...

Zdjęcia na temat: patricia kazadi prywatnie
Wideo na temat: patricia kazadi prywatnie
 • Kim jest 17-letnia siostra Patricii Kazadi? „Nie odziedziczyłam po siostrze..."

  Patricia Kazadi przedstawiła swoją siostrę Victorię, która ma 17 lat i uczęszcza jeszcze do liceum. Jej pasją jest reżyseria i montaż filmów. Patricia ma nadzieję, że wystąpi kiedyś w filmie(...). - Nie odziedziczyłam po siostrze tego życia socjalnego na ściankach - wyznała. Patricia Kazadi, oprócz siostry, ma jeszcze młodszego brata Williama. (Wideoportal/x-news)