• Informacje na temat:

  patricia kazadi przed

Artykuły na temat: patricia kazadi przed
 • Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. - Jestem swoim największym krytykiem - mówi Patricia Kazadi.

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Patricia Kazadi w nowej roli (serial "Bodo")

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • ​Patricia Kazadi: Zawsze w makijażu

  ...​Patricia Kazadi nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu. Obawia się, że mogłaby zostać przyłapana przez paparazzich. Jej zdaniem na takich zdjęciach mało która gwiazda wyglądałaby bez make-upu korzystnie.

 • Szczera do bólu Patricia Kazadi

  Pracuje nad nową płytą, opiekuje się uczestnikami programu "X Factor" i z ogromnym entuzjazmem stara się realizować wszystkie swoje pomysły. Mimo napiętego terminarza Patricia Kazadi zawsze znajduje czas dla rodziny i przyjaciół.

 • Patricia Kazadi zakochana w byłym koszykarzu NBA

  Patricia Kazadi (25 l.) wylała morze łez, schudła, wpadła w depresję. Z jednej strony miała poczucie, że doświadczała uczuć niezwykłych i szlachetnych, a z drugiej - że los się na nią uwziął(...) ciekawe, pochodzi z Konga. A przecież pani Patricia ma również kongijskie korzenie. Ojciec piosenkarki, Jofa Kazadi, pochodzi z tamtych stron. Czy byli sobie pisani? Tego nie wie nikt. Ale pewne jest...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Rodowita warszawianka 17 marca skończy 27 lat. Prawie połowę życia przepracowała w show-biznesie. W dalszym ciągu stawia przed sobą wyzwania i mówi, że nie spocznie, dopóki nie zrealizuje swoich marzeń. Nowy sezon "You Can Dance", premiera płyty, podróże, nauka hiszpańskiego - dla Patricii Kazadi nie ma rzeczy niemożliwych. Od dziecka pracowała, godząc występy w telewizji z zajęciami szkolnymi...

 • Kudelski odpadł. Zwycięska Kazadi

  Po dwóch tygodniach oczekiwania, w końcu poznaliśmy wynik kolejnej bitwy zagrożonych. W siódmym odcinku programu "jak Oni śpiewają" wielką zwyciężczynią okazała się Patricia Kazadi, a przegranym Robert Kudelski.

 • Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Blacka" nowym chłopakiem Patricii Kazadi

  Jak informują media, Patricia Kazadi spotyka się z hollywoodzkim gwiazdorem! Nowym wybrankiem wokalistki jest Affion Crockett - amerykański aktor, raper i prowadzący audycji radiowych.

Wideo na temat: patricia kazadi przed
 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Wokalistka zaprezentuje utwór „Na zawsze”, który znajdzie się na jej drugim krążku. Zapowiada, że występ będzie spektakularny.