• Informacje na temat:

  patricia kazadi usa

Artykuły na temat: patricia kazadi usa
 • Patricia Kazadi: Właśnie tego było mi trzeba

  Ma znakomite wyczucie rytmu. Widzowie wdzieli to wcześniej w "Tańcu z Gwiazdami" i w "You Can Dance". Nie czuje się faworytką nowego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi opowiada o swoich lękach i najbliższych planach.

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • Patricia Kazadi: Rola życia?

  Patricię Kazadi można uwielbiać, ale są i tacy, którzy jej nie cierpią. Obok tej dziewczyny nie da się przejść obojętnie. Co pokaże jako gwiazda przedwojennej estrady? Artystka właśnie pracuje nad kreacją, w której może dać z siebie wszystko.

 • Patricia Kazadi zapowiada nową płytę (teledysk "Na zawsze")

  Ponad półtora roku pracy, nagrania w studiach w Los Angeles i Nowym Jorku oraz współpraca z producentami największych gwiazd światowego popu. To ma za sobą Patricia Kazadi. Efektem jest druga solowa płyta popularnej piosenkarki, prezenterki telewizyjnej i aktorki. Zapowiada ją singel "Na zawsze".

 • Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.

 • Urbańska i Kazadi będą kręcić w USA

  Patricia Kazadi i Natasza Urbańska lecą do Los Angeles. Gwiazdy będą nagrywać tam teledyski w ramach projektu Poland... Why Not?!".

 • Kazadi: Na podbój Los Angeles

  Już wie, że do sukcesu prowadzi tylko bardzo ciężka praca. Patricia Kazadi planuje wyjazd do Los Angeles!

 • "Must Be The Music": Brian Allan w drodze po sławę

  ..." - pierwszego singla z płyty "E.K.G". Brian Allan zaprosił także do współpracy Nataszę Urbańską i Patricię Kazadi , które wzięły udział w projekcie muzycznym "Poland... Why Not?". W związku z nim Urbańska i Kazadi nagrały teledyski w USA, a Natasza dała popis swoich umiejętności w jednym z klubów w Los Angeles. Na scenie "Must Be The Music" Brian Allan zaśpiewa przebój Bon Jovi "Always". Wybór...

 • Ida Nowakowska: Co łączy ją z Bruno Marsem?

  .... Wśród rywalizujących par są Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Monika Mazur i Darek Wieteska, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Patricia Kazadi z siostrą(...) do oceny ich występów. "Gdy mieszkałam w USA, jako tancerka przez całe wakacje brałam udział w trasie koncertowej Bruno Marsa. Jest malutki, ale rusza się jak nikt. Uwielbia tańczyć. Zależy mu, by...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  ...świata przez pozostałe polskie wokalistki. Natasza w stylu go-go Natasza Urbańska, podobnie jak Patricia Kazadi, naiwnie uwierzyła, że projekt "Poland... Why Not?", za którym stał szkocki producent(...) powinniśmy nawet wspominać o zagranicznych karierach Mariny Łuczenko, Natalii Lesz, Nataszy Urbańskiej czy Patricii Kazadi, bo to jest robienie ludziom wody z mózgu. Te zjawiska po prostu nie istnieją...